Yok Artık: Hadise’nin Yeni Sevgilisi Mehmet Dinçerler’in Zaman İçinde Geçirdiği Değişim Herkesi Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Yok Artık: Hadise’nin Yeni Sevgilisi Mehmet Dinçerler’in Zaman İçinde Geçirdiği Değişim Herkesi Şoke Etti!

Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan çok kısa bir süre sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, magazin dünyasını oldukça sarsmıştı. Şimdilerde yeni sevgilisiyle tatilin tadını çıkaran Hadise, aşkı kabul etmişti. Hadise ile aşk yaşayan Mehmet Dinçerler, aslında duyduğumuz bir isim. Ünlü bir iş adamı olan Mehmet Dinçerler’in olağanüstü değişimini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Aşkı Magazinde Bomba Etkisi Yaratmıştı

Tam Hadise’nin Kaan Yıldırım’la olan ayrılığını sindirdik derken ortaya yepyeni görüntüler çıkmıştı. Hadise, Kaan Yıldırım’la ayrılığının üzerinden bir ay geçmesine rağmen yeni bir aşka yelken açmıştı. Bodrum’da el ele, göz göze kameralara yansıyan Hadise ve Mehmet Dinçerler ikilisinin, aşklarını gizleme gereği duymaması herkesi hem şaşırttı hem de heyecanlandırdı. Şimdilerde Hadise ile olan birlikteliğini konuştuğumuz Mehmet Dinçerler aslında magazin dünyasının tanıdığı isimlerden biri. Ünlü iş adamı bundan önce de birkaç güzelle yakalanmıştı.

Hande Erçel ile Aşk Yaşadığına Dair İddialar Ortalığı Kasıp Kavurmuştu

Bundan neredeyse bir yıl önce Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşkı gündeme gelmişti. O zamanlar magazin sayfalarını epeyce meşgul eden bu olay, kesinlik kazanamamıştı. Hande Erçel çıkan aşk iddialarını yalanlamış, sadece arkadaş olduklarını belirtmişti. Mehmet Dinçerler o zamanlardan itibaren yakışıklılığı ve başarılı iş hayatı nedeniyle büyük dikkat çekmişti. Şimdi tekrar gündeme gelen Mehmet Dinçerler, fit vücudunu sergilemekten geri durmuyor. Dinçerler’in yıllar önceki hali ile şimdiki hali oldukça kıyaslanıyor. Yıllar içinde büyük bir değişim gösteren Dinçerler’in eski halleri bizi de çok şaşırttı doğrusu.

Askerlik Fotoğrafı Ortaya Çıktı

blank

Mehmet Dinçerler’in askerlik zamanlarından bir fotoğrafı basına sızdırıldı. Ünlü iş adamı o zamanlarda da oldukça yakışıklı ve karizmatikmiş. Mehmet Dinçerler o zaman 20’li yaşlarının başından olmasına rağmen, şimdiki hali ile neredeyse aynıymış.

Ergenlikteki Fotoğrafı Büyük Değişiminin Kanıtı

blank

Mehmet Dinçerler’in yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafı, ünlü ismin kendini nasıl baştan yarattığını bize gösteriyor. Dinçerler’in o zamanki kilolu halinden şimdilerde eser kalmamış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz