Sonunda İsyan Etti: Bizim Nefes Alamadığımız Dünya Size Kalır Mı Sanıyorsunuz? Alev Alev 27. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Sonunda İsyan Etti: Bizim Nefes Alamadığımız Dünya Size Kalır Mı Sanıyorsunuz? Alev Alev 27. Bölüm Fragmanı

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev’de heyecan tırmanıyor. Alev Alev 27. bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi, 3 kadının bir yangından sonra tamamen değişen hayatlarını konu alıyor.

Eski Belediye Başkanı ile evli olan Cemre, eşinden sürekli fiziksel ve psikolojik şiddet görmektedir. Uzun zamandır kaçmayı planlayan Cemre için, sarnıçta çıkan yangın hayatının fırsatı olacaktır. Rüya ise varlıklı bir ailenin Avukat kızıdır ve hayatında hiç zorluk çekmemiştir. Çiçek ise yanlarında çalışan yardımcı ve Rüya’nın en yakın arkadaşıdır. Üç kadının bir arada bulunduğu sarnıçta bir yangın çıkar ve bu kadınların hayatı sonsuza kadar değişir. Yeni bir hayat ve yeni aşklara yelken açan Rüya, Cemre ve Çiçek, birçok engel aşmak zorunda kalacaktır.

26. Bölümde Neler Oldu?

blank

Çelebi Cemre’ye olan kinini çıkarmanın bir yolunu arıyordu. Yurt dışına kaçmadan önce onu ölmekten beter edecek bir plan yaptı ve planını uygulamak için doğru zamanı beklemeye başladı. Cemre Çelebi’nin ölmediğinden şüphelenerek yardım çağrısında bulundu ancak sesini duyuramadı. Yeni evlenen Ömer ve Rüya çifti, karmaşadan uzak kalmak için balayına çıktı. Cemre’nin psikolojik olarak yıprandığını ve korktuğunu farkeden Ozan, Çelebi’nin yaşayıp yaşamadığını anlamak için zekice bir plan yaptı. Bu plan Çelebi’yi köşeye sıkıştırırken, Ozan’ı da ölümün eşiğine getirdi.

27. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Çelebi tarafından vurulan Ozan’ın durumu kritik! Cemre ise Ozan’ı soran medyaya isyan ediyor. Ozan tekrar sağlığına kavuşabilecek mi, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz