Cüneyt Arkın “İki oğlum var” Dese de Yıllardır Görüşmediği Bir Kızı ve Torunu Var!

Dilek

Haberler

11 Aralık 2020

Cüneyt Arkın “İki oğlum var” Dese de Yıllardır Görüşmediği Bir Kızı ve Torunu Var!

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Cüneyt Arkın’ın herkesten sakladığı bir kızı ve torunu var! Peki neden onlarla görüşmüyor?

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Cüneyt Arkın’ı bu sezon “Kuruluş: Osman” dizisiyle izleme fırsatına kavuştuk. Üstelik Arkın sadece setlere dönmekle yetinmedi, sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanmaya başladı! Oyunculuğu kadar ailesine verdiği önemle de bilinen usta oyuncu, Instagram profilinde sık sık eşi Betül hanım ve oğulları Kaan ve Murat’a da yer veriyor. Ancak her fırsatta aileye verilmesi gereken değeri hatırlatan Arkın’ın hiç bahsetmediği ve görüşmediği bir kızı var!

Tıp Fakültesinde Başlayan Aşk!

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın, “Cüneyt Arkın” olmadan önce Fahrettin Cüreklibatur isminde bir doktordu! İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okurken tanıştığı meslektaşı Güler Mocan’la ilk büyük aşkını yaşadı ve çok geçmeden evlendi. Cüneyt Arkın, eşiyle aralarındaki ilişkinin bozulmasını şöhrete yoruyor: “İkimiz de hekimdik, mesleğin zorluklarına birlikte göğüs geriyorduk. 1966’da kızımız Filiz doğdu. Her şey iyi gidiyordu. Ta ki Fahrettin’in yerine Cüneyt gelene kadar!”

Cüneyt Arkın, Eskişehir Uçak Fabrikası’nda tabip asteğmen olarak askerlik yaparken Halit Refiğ’in “Şafak Bekçileri” filminin setine gidip geldi. Sonra da İstanbul’a gidip gelmeye başladı. Halit Refiğ’in “Gurbet Kuşları” filminde ilk rolünü kaptıktan sonra da hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

Olaylı Biten Evlilik!

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın ilk filminden sonra rotayı avantür (macera) filmlerine kırdı. “Hırsım gözümü kör etti, ölüme meydan okur hale geldim. Vücudumda yaralanmadık yer kalmadı. 33 kemiğim avantür filmlerin izlerini taşır” diyerek o günleri anlatan Arkın, bu hırsının evliliğine de mal olduğunu söyledi. Şöhretin getirdiklerine, en çok da yoğun film temposuna alışamayan Güler Mocan isyan etti. “Güler haklıydı. Düşünsenize hiç boş vaktim yok. Sürekli film çekimleri, Anadolu kentleri, hastaneler. Dayanamadı ve ayrıldık” diyen Cüneyt Arkın’ın bilmediği şey artık kızını göremeyeceği!

Kızını Hiç Göremedi!

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın boşanmanın ardından kendisini içkiye verdi. Adı sık sık kavga haberlerine karıştı. En kötüsü de kızını yıllarca göremedi! Boşanmanın ardından Güler Mocan, kızı Filiz’i eski eşinden sakladı. Neden böyle bir şey yaptı, içki meselesinin bunda bir payı var mı, bilinmiyor!

Torunu Tanışmak İstiyor!

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın’ın yıllardır görüşmediği kızı Filiz Canlı şu anda özel bir şirkette genel müdür olarak çalışıyor. Babasının eksikliğini hissetmediğini söyleyen Canlı, “Bu tarz haberlerle gündeme gelmeye ihtiyacım yok. Ama kızım dedesiyle tanışmak istiyor. Buna bir şey söyleyemem görüşmek isterse görüştürürüm” dedi. Cüneyt Arkın’ın cevabı ise netti: Onları tanımıyorum. İki oğlum ve onlardan olan torunlarım var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz