Deniz Seki Yakın Arkadaşı Gülben Ergen’in Yeni Şarkılarını Dinlerken Gözyaşlarını Tutamadı: “Büyük Okumuş…”

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Deniz Seki Yakın Arkadaşı Gülben Ergen’in Yeni Şarkılarını Dinlerken Gözyaşlarını Tutamadı: “Büyük Okumuş…”

Gülben Ergen ve Deniz Seki, Türk müziğinin iki sevilen ve güçlü sesi! Çıkarttıkları şarkılarla zaman zaman ortalığı yıkıp geçiyorlar. Tabii her zaman yıkıp geçtikleri konu sadece şarkılar olmuyor. Bol bol magazin gündeminde de görüyoruz bu iki arkadaşın ismini. Yakın arkadaş olan Deniz Seki ve Gülben Ergen her daim birbirlerine destek veriyorlar.

Gülben Ergen’in Soru-Cevap Etkinliği!

Instagram’ı da aktif olarak kullanan bu ikili, takipçileriyle gönderiler ve storyler paylaşmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz günlerde, Instagram storylerde takipçileriyle soru cevap yapan Gülben Ergen’e, pek çok soru yöneltildi. Güzel şarkıcı, birçoğuna içtenlikle cevap verdi, ayak soruları da dahil! Ayrıca, cilt bakımı, doktor tavsiyesi, yeni albüm hazırlığı gibi pek çok konuda takipçilerine bilgi verdi Gülben Ergen!

25 Aralık’ta yeni albümünü sevenleriyle tanıtacak olan Gülben Ergen’e gelen bazı sorular şu şekilde:

+Estetiğiniz var mı?
-Yok hayır. Şimdiye kadar yaptırmadım.

+Erkek kokusu kullanır mısınız?
-Evet kullanırım. Sert ve net kokuları severim.

Yeni albümü için gün sayan Gülben Ergen, ilerleyen günlerde İbrahim Tatlıses’in İbo Show’una katılarak yeni şarkılarını ilk kez orada seslendirecek!

Deniz Seki’nin Gözyaşları!

Instagram’ı en az Gülben Ergen kadar aktif kullanan Deniz Seki, takipçileriyle gün içinde başına gelenleri ve deneyimlerini mutlaka paylaşıyor! Dün, yakın arkadaşı Gülben Ergen’in 25 Aralık’ta çıkacak albümünde olan şarkıları dinleyen Deniz Seki, zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı!

Attığı siyah beyaz storylerin sesini de kapatan Deniz Seki, yakın arkadaşı Gülben Ergen için “Çok büyük okumuş canım, Masal Bitti, Aşk buna nasıl dayansın” cümlelerini sarf ederek; arkadaşının 25 Aralık’ta gelecek albümünü tanıttı!

Deniz Seki’nin bu paylaşımının ardından, hem Deniz Seki’nin hem de Gülben Ergen’in takipçileri yeni albümü merak etmeye başladı bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz