Nurgül Yeşilçay Çocukluk Aşkı İçin Evden Kaçmış! İşte Yeşilçam Filmlerine Taş Çıkaran Aşk Öyküsü…

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Nurgül Yeşilçay Çocukluk Aşkı İçin Evden Kaçmış! İşte Yeşilçam Filmlerine Taş Çıkaran Aşk Öyküsü…

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın çocukluk aşkı Yeşilçam filmlerini aratmayan cinsten. Evden kaçmalar, veremler, ne ararsanız var!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, “Asmalı Konak” dizisindeki Bahar karakteriyle yaptığı inanılmaz çıkıştan beri dobralığı ve hayatı kafasına göre yaşamasıyla bilinen biri oldu. Çocukluk aşkı için neler yaptığına bakınca anladık ki, bu halleri bir strateji değil doğal! Daha 16 yaşındayken aşkı için yaptıklarına ve yaşadığı trajikomik şeylere çok şaşıracaksınız!

Evi Terk Ettiler!

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay, 16 yaşındayken o kadar aşık olmuş ki sevgilisiyle evlenmek için ailesinden izin istemiş. Ancak 2 sene süren bu aşka ikisinin ailesinden de onay çıkmamış. O günleri, “Aşkımızdan delirmiştik. Çığırından çıkmıştık. Evleneceğiz diye tutturduk” diye anlatan Nurgül Yeşilçay, ailelerin “Üniversite okumadan nereye evleniyorsunuz” tepkisiyle karşılaşınca çareyi kaçmakta bulmuş! Sevgilisiyle beraber evi terk eden Yeşilçay’ın yaşadıkları bununla da sınırlı değil!

Soğuktan Verem Oldu!

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi, “İki gönül bir olunca samanlık seyran olur” prensibine uyarak Narlıdere’de bir bungalovda yaşamaya başlamış. Ama görünen o ki, samanlık hiç de seyran olmamış. Yeşilçay’ın “Türk filmi gibi” diye anlattığı günlerin sonunda sevgilisi soğuktan verem olup hastaneye kaldırılmış! Eve dönmek zorunda kalan Yeşilçay, babasından ilk kez tokat yemiş. Sevgilisinin babası da hastaneye girmesini yasaklamış. Sevgilisini görememeye dayanamayan Yeşilçay, sadece onun yanında olmak için verem olmaya çalışmış ama başaramamış! Sonra da “İş başa düştü” diyerek kılık değiştirip hastaneye girmeye başlamış.

Mesafeler Aşkı Bitirdi!

Nurgül Yeşilçay

Bu büyük aşkın sonu sevgilisinin ABD’ye dayısının yanına gönderilmesi, kendisinin de Eskişehir’e konservatuvar okumaya gitmesiyle gelmiş. Nurgül Yeşilçay, yıllar sonra “Asmalı Konak” dizisini çektiği zaman onu arayan eski sevgilisiyle görüşse de hiçbir şey hissetmemiş. “Bende bitti mi bitiyor” diyen Yeşilçay’ın gücü ve kararlılığından herkese lazım gerçekten!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz