Meğer Mustafa Ceceli’yi İlk Kez Oyuncu Olarak İzlemişiz! Sarı Saçlı Haline Çok Şaşıracaksınız

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Meğer Mustafa Ceceli’yi İlk Kez Oyuncu Olarak İzlemişiz! Sarı Saçlı Haline Çok Şaşıracaksınız

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli şöhret macerasına aslında konuk oyuncu olarak başlamış! 2007’de çekilen “Hepsi 1” dizisindeki görüntülerine çok şaşıracaksınız.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli , 2009 yılında çıkardığı “Limon Çiçekleri” adlı ilk single’ının ardından hayatlarımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ama bu tarihten önce de müzik piyasasının vazgeçilmez isimlerinden biriydi. Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapan Mustafa Ceceli, piyasada aranjör kimliğiyle de tanınıyordu. Kenan Doğulu, Sezen Aksu, Bengü, Emel Müftüoğlu, Levent Yüksel, Sıla, Hande Yener ve Serdar Ortaç aranjörlüğünü üstlendiği isimlerden sadece bazıları!

Dizide de Aranjör!

Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli’nin şarkılarını düzenlediği isimler arasında bir dönemin en popüler müzik grubu “Hepsi” de yer alıyordu. Hepsi grubu kızlarının 2007-2008 yılları arasında iki sezon yayınlanan “Hepsi 1” isimli bir de dizisi vardı. Hepsi kızları Gülçin Ergül, Yasemin Yürük, Cemre Kemer ve Eren Bakıcı oyunculuğa başlamakla kalmayıp aranjörlerini de peşlerinden sürükledi! Mustafa Ceceli de diziye birkaç bölüm “aranjör” olarak konuk oldu.

O stüdyodaki sarı saçlı kişinin Mustafa Ceceli olduğuna inanmak zor değil mi? Bir de bu videoyu izleyin o zaman!

Mustafa Ceceli sadece dizideki karakterlere akıl vermekle kalmayıp televizyonda kendisini izledikten sonra tarzını da gözden geçirmiş olmalı. Çünkü sarı saçlı halleri modayla bile açıklanabilecek durumda değil!

Neyse ki Devam Etmedi!

Mustafa Ceceli

Aslında Mustafa Ceceli henüz 8 yaşındayken TRT için hazırlanan “Köy Doktoru” isimli bir dizide oynadı. Sonra da UNİCEF için hazırlanan “Can Suyu” filminin bir parçası oldu. Erken veda ettiği setlere “Hepsi 1” sayesinde bir merhaba demek istedi herhalde! Neyse ki, Mustafa Ceceli hem bu saç şeklinin hem de oyunculuğun kendisine göre olmadığını fark etmiş gibi görünüyor. Büyük çıkışını müzisyen olarak yaptığı için mutluyuz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz