Daha Fazla Dayanamadı! Esra Erol Eşi Ali Özbir’e Sinirlenince Çareyi Instagram’dan Laf Sokmakta Buldu

Dilek

Haberler

16 Nisan 2021

Daha Fazla Dayanamadı! Esra Erol Eşi Ali Özbir’e Sinirlenince Çareyi Instagram’dan Laf Sokmakta Buldu

Ünlü sunucu Esra Erol, evde programında olduğu gibi otoriter değil. Ama Instagram paylaşımlarıyla eşine laf sokmayı da ihmal etmiyor!

Esra Erol

Esra Erol, herkesin dalga geçtiği Flash TV’den çıkıp ekranlarda fırtına gibi esmeye başlayan tek isim olabilir. Bir de Demet Özdemir’in Flash TV stüdyolarındaki eşsiz dansından sonra ünlü bir oyuncu olması var tabii ki! Ama Esra Erol başka bir alana yönelmedi, o kanalda başladığı “Dest-i İzdivaç” programıyla meşhur oldu. Olağanüstü başarısından sonra her kanalda yayınlanmaya başlayan evlilik programları bile “Esra Erol programı” olarak anıldı. Tuhaf olan şu ki, memleketteki herkesi evlendirmeye kararlı olan Esra Erol, yıllarca bekar kaldı!

Kendi Programında Evlendi

Esra Erol ve Ali Özbir

Aslında Esra Erol’un uzun süreli bir ilişkisi vardı. Bu ilişki, onu meşhur eden programdan da önceye dayanıyordu. Ama mutlu çift yıllarca gizlendi. Esra Erol’un başarısı tartışılmaz bir noktaya geldiği zaman da el ele röportaj vermeye başladılar. Tuhaf gizliliğin sebebi, gizemli sevgilinin ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu Ali Özbir olmasıydı! Ali Özbir, babası yüzünden kendisine mafya muamelesi yapılmasından çok çekti. Aynı muameleyi sevgilisi de görsün ve başarısı buna bağlansın istemedi.

Çiftin uzun süreli aşkları tabii ki Esra Erol’un programında resmiyete döküldü! 2010 yılında kendi programında evlenen Esra Erol, bir yıl sonra İdris Ali’yi, dört sene sonra da Ömer Erol’u doğurdu.

Evde Hep Şenlik Var

Esra Erol, stüdyoda mütemadiyen gergin anlar yaşarken, evde çok eğleniyor! Eşi ve çocuklarıyla sürdürdüğü mutlu aile hayatını Instagram’daki takipçileriyle sık sık paylaşıyor. Görüyoruz ki, programdaki otoriter tavrından evde eser yok!

Ama bu durumun istisnaları da var tabii ki. Örneğin, son paylaşımında eşine ruhsuzluğuyla ilgili laf soktu!

Esra Erol Ali Özbir

Umarız, birbirinizi hep çok güzel dengeler ve yaşam sevinciyle dolu bir hayat sürersiniz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz