Meğer Alev Alev Çekimleri Sürüyormuş! Hazar Ergüçlü Kıskandığı Söylenen Dilan Çiçek Deniz’le Set Pozu Paylaştı

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Meğer Alev Alev Çekimleri Sürüyormuş! Hazar Ergüçlü Kıskandığı Söylenen Dilan Çiçek Deniz’le Set Pozu Paylaştı

Show TV’nin sevilen dizisi “Alev Alev” setine Covid-19 yüzünden ara verildiği söyleniyordu. Ama Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’den set paylaşımı geldi!

Demet Evgar hazar Ergüçlü Dilan Çiçek Deniz

Sevilen dizi “Alev Alev”, iddialı bir senaryo ve Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü gibi güçlü başrol oyuncularıyla yola çıktı. Sadık bir izleyici kitlesi edinse de, beklenen patlamayı bir türlü yapamadı. Ne yapalım, bu sezon psikoloji temalı dizilerin ve her zaman prim yapan ihanet hikayelerinin zamanı! Üç güçlü kadının ve kadın dayanışmasının etrafında dönen dizi maalesef harcandı. Büyük umutlarla başlayan dizi mayıs ayında son bulacak.

Ama “Alev Alev”i final şokundan önce Covid-19 şokunun vurduğu söyleniyordu. İddiaya göre, geçen hafta sette tam 22 kişi Covid-19’a yakalanmıştı! Duyanları dehşete düşüren bu haber, dizi setlerinde alınan önlemlerin ne kadar yeterli olacağının da sorgulanmasına yol açtı. Gördük ki, bu tantana boşunaymış, “Alev Alev” çekimleri devam ediyor!

“Partner in Crime” Videosu Geldi

Hazar Ergüçlü Dilan Çiçek Deniz

Dizinin başrol oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz, bu akşam setten bir paylaşım yaparak iddiaları yalanladı. En azından, çekimlerin tamamen durmadığı anlaşıldı. Görünüşe göre, sette bir panik havasından ziyade cümbüş hakim!

Çok eğlenen partnerler, birlikte fotoğraf da paylaştı.

Dilan Çiçek Deniz Hazar Ergüçlü

Ama Hazar Ergüçlü’nün “Baby D” dediği partnerini kıskandığı haberleri çıkmıştı. İddiaya göre, Hazar Ergüçlü rol arkadaşları Dilan Çiçek Deniz ve Demet Evgar’ı kıskanıyordu. Çünkü onların dizide partner olduğu oyuncular, kendi partnerinden daha ünlüydü! Sette “Partnerim niye onlarınki kadar ünlü değil” diyerek kavga çıkardığı için de Toprak Can Adıgüzel diziden ayrıldı.

Bu fotoğraf, zamanında kıskançlık iddialarına “Yok canım” diyerek inanmayanlar için de bir doğrulama niteliğinde! Ne yazık ki, başarılı partnerler birkaç hafta sonra ayrılmak zorunda.

Benzer Haberler

Varol Acikgoz 17 Nisan 2021

Alev alev super bir dizi en büyük hatası persembe gunu bir zamanlar cukurova ile aynı saatte olması carsamba veya cuma yayınlansa reyting rekoru kırar ben en cok cukurova yı izleyip internetten alev alev vı izliyoruz acilen çarsamba gunune alınmalı

Yorum Yaz