Burak da Babasının İzinden Gidiyor! Alişan Minik Oğlu Burak’ın Acıya Göğüs Gerdiği Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Burak da Babasının İzinden Gidiyor! Alişan Minik Oğlu Burak’ın Acıya Göğüs Gerdiği Anları Paylaştı

Ünlü şarkıcı Alişan, dünyalar tatlısı çocukları Burak ve Eliz’le ilgili paylaşımlarına devam ediyor. Ama son paylaşımı biraz acı vericiydi!

Alişan ve Buse Varol

Sosyal medyanın en popüler ailelerinden biri de Tektaş ailesi. Ünlü şarkıcı Alişan, iyi ki aile kurmak için yıllarca doğru kişiyi beklemiş! Eşi Buse Varol’la birbirlerini o kadar güzel tamamladılar ki, sanki 25 senedir tanıdığımız Alişan’ı hep Buse Varol’la görmüş gibi hissetmeye başladık. Bu durumda, mutlu çiftin sosyal medyayı çok verimli bir şekilde kullanmasının da etkisi olmalı. Evlenmeden önce bile sosyal medya paylaşımlarıyla ünlenmişlerdi, çocuklar gelince işler iyice büyüdü! Belki de sık sık yaptıkları paylaşımlar sayesinde Alişan ve Buse Varol’u ayrı ayrı düşünemez olduk.

Her Konuda Destekçiler

Mutlu çifti sürekli birlikte gördüğümüz tek yer Instagram değil. Malum, Alişan 8 aydır ortisi Demet Akalın’la birlikte “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını sunuyor. Ama Demet Akalın zaman zaman programa ara vermek zorunda kalıyor. Bu bazen bir tatil, bazen karantina, bazen de ödül töreni yüzünden oluyor. İşte bu noktada devreye giren kişi hep Buse Varol oluyor! Eşinin zor anında yanına koşan Buse Varol, pozitif enerjisiyle programı alıp götürüyor.

Dizi ve YouTube Projeleri Geliyor

Buse Varol ve Alişan

İkilinin enerjisinin ne kadar tuttuğunu gören yapımcılar da hemen kolları sıvadı. Bir dizi sayesinde tanışan Alişan ve Buse Varol, yine bir diziye imza atacak. Komedi türündeki dizi için senaryo çalışmaları sürüyor. Ama ikisini en doğal halleriyle göreceğimiz ve çocuklarının da dahil olduğu bir başka projeleri var, YouTube kanalı!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Mutu çiftin dünyalar tatlısı çocukları Burak ve Eliz, kısa zamanda sosyal medyanın göz bebeği haline geldi. Ara ara Instagram’da gördüğümüz videoları artık uzun uzun YouTube’dan izleyince daha da sevilecekler! Ama Alişan’ın son paylaşımı ileride Burak’ın hoşuna gitmeyebilir. Daha kalıcı bir mecra olan YouTube’da seçimlerine dikkat etmeliler!

“Acısı sonradan çıktı”

Alişan ve Burak

Alişan’ın en meşhur özelliklerinden birisi de acı yemeye bayılması. Onun için ne kadar acı, o kadar iyi. Anlaşılan, Burak da babasının izinden gitmeye kararlı. Henüz bunu yapmaya pek hazır olmasa da!

Önce canının acıdığını inkar eden minik kahraman Burak, övgüleri topluyor: “Aferin, babanı geçeceksin!” Ama sonunda olanlar oluyor, canı çok yanıyor. Artık biberin kenarından geçmez muhtemelen!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz