Gün Batımı, Deniz ve Sporun Ardından Yorulan Şeyma Subaşı Masajla Dinleniyor! Şeyma Cesur Videosuyla Büyüledi

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Gün Batımı, Deniz ve Sporun Ardından Yorulan Şeyma Subaşı Masajla Dinleniyor! Şeyma Cesur Videosuyla Büyüledi

Şeyma Subaşı’dan bir masaj paylaşımı daha. Masajlara doyamayan ünlü güzel bu kez de bacak ve ayak masajını sosyal medya hesabından paylaştı. Sık sık bu tarz paylaşımları ile gündemde kalmayı başaran Subaşı’nın masaj paylaşımı konusunda bakalım ne gibi yorumlar gelecek?

Şeyma Subaşı ve Yeni Milyarder Sevgilisi

Gün geçmiyor ki Şeyma Subaşı yeni bir paylaşım yapmasın ve gündeme bomba gibi düşmesin. Ünlü güzel son dönemde neredeyse her gün yeni sevgilisi Mısırlı milyarder Mohammad Alsaloussi ile bir fotoğrafını paylaşıyor. Sevgilisi ile ya sarmaş dolaş, ya öpüşüyor ya da kol kola. Ve hemen hepsi oldukça samimi ve cesur pozlar. Hal böyle olunca da tüm bu paylaşımlar sosyal medyanın gündemine oturuyor. Bazı takipçileri bu cesur pozları çok beğenip alkışlarken bazıları ise Şeyma Subaşı’nın sevgilisini bankamatik olarak gördüğü şeklinde yorumlar yazıyor.

Ruh İkizi İle Güvende Hissediyor!

blank

Sevgilisinin ismini koluna dövme yaptıran Şeyma Subaşı birkaç gündür Mohammad Alsaloussi ile teknede ve gün batımında çektirdikleri cesur pozlarla gündemde. Subaşı, oldukça samimi bu fotoğrafları “Sen ve ben. Sana çok deli oluyorum.”, “Ruh ikizi” gibi notlarla paylaşıyor. Yine bir fotoğrafını da “Güvende hissediyorum. Çok seviliyorum. Seninle kraliçe gibiyim. Aşığım” mesajıyla paylaşmıştı. Kim bilir, belki bu kez gerçek aşkı yakalamıştır.

“Çok Yoruluyorum Çoook!”

blank

Ve bir de tabii ki Şeyma’nın bitmeyen tatili. Bu tatilin bir türlü bitmediğini ardı arkası kesilmeyen tekne fotoğrafları, gün batımı paylaşımları ve kumsal paylaşımları ile anlıyoruz. En son Bali’den attığı fotoğraflarla tatilin tadını doyasıya çıkardığını cümle aleme göstermeyi de ihmal etmedi tabii ki.

Masaj Şart!

blank

Son olarak da bacak ve ayak masajını paylaşan ünlü güzel adeta kıskananları çatlatacak bir paylaşım daha yaptı. Özetle denizde, gün batımında, teknede, plajda yorulan Şeyma Subaşı düşman çatlatırcasına masajı hak ettim diyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz