Derin Devlet Feride’den Sert Uyarı: İkimizi de Mahallenin Ortasında Yakarım! Camdaki Kız 2. Bölüm Fragman

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Derin Devlet Feride’den Sert Uyarı: İkimizi de Mahallenin Ortasında Yakarım! Camdaki Kız 2. Bölüm Fragman

Daha ilk bölümü ile reytingleri alt üst eden Camdaki Kız hem konusu hem de oyuncuları ile izleyicileri ekrana bağlamayı başardı. İşte başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin 2. Bölüm Fragmanı!

Problemli Ailelerin Çocukları

burcu biricik nalan camdaki kız

Bir yanda inanılmaz despot yöntemlerle kızını adeta akvaryumda büyüten bir anne, diğer yanda onca zenginliğe rağmen sofraya tane ile zeytin koyduran bir baba. Nalan ve Sedat’ın en büyük ortak noktaları ise sahip oldukları sadistlik derecesinde problemli baba ve anneleri. Sedat babasının kurallarına rağmen kendi hayatını yaşamaya çalışır ve hatta Cana adında evli bir kadınla yasak bir ilişki yaşar. Babası ise onun bu yaşam tarzına engel olabilmek için onu kendi uygun gördüğü bir kişi ile evlendirmeyi düşünür. Sedat’ın ablasının yönlendirmesi ile de yollar Nalan’a çıkar. Ardından babaların görüşüp onaylamaları ile Nalan ve Sedat yemeğe çıkarlar. Ömründe Nalan gibi bir kadın görmeyen Sedat hem Nalan’dan etkilenir hem de babasının baskısından kurtulmak için Nalan’la evliliğe sıcak bakmaya başlar.

Camdaki Kız 2. Bölüm Fragmanı

Nalan’ı ve aile hayatını beğenen Rafet Karaoğlu Sedat’ın Nalan’la evliliğine son derece sıcak bakar. Hatta Nalan ve ailesini köşke davet eder. Bu kez Sedat’ın annesi de bu durumdan ümitlidir. Ancak hayatında ilk kez bir erkekle bu kadar yakınlaşan ve onunla baş başa yemeğe giden Nalan annesinin yarattığı korkularla baş etmeye çalışmaktadır. Onu erkeklerden korumak ve korkutmak için çocukluğundan beri sımsıkı korselerle sarmalayan Feride kızının normal bir ilişki yaşamasının önündeki en büyük engeldir. Nalan’ın bu korkuları aşıp aşamayacağı, annesi ile nasıl baş edeceği ve Sedat’ın ona karşı dürüst olup olmayacağı ve daha fazlası ikinci bölümde bizleri bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz