Burcu Biricik’in Yeni Dizisi Camdaki Kız Kanal D’nin Yüzünü Güldürmeyi Başardı mı? İlk Bölümün Reyting Sonuçları

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Burcu Biricik’in Yeni Dizisi Camdaki Kız Kanal D’nin Yüzünü Güldürmeyi Başardı mı? İlk Bölümün Reyting Sonuçları

Dün ilk bölümü ile ekrana gelen Camdaki Kız’ın reytinglerde nasıl bir konum alacağı merak ediliyordu. İddialı bir şekilde kanlı reyting savaşlarına başlayan dizinin ilk bölümü nasıl bir sonuç elde etti gelin birlikte bakalım.

camdaki kız-burcu biricik

Kanal D yeni dizisi Camdaki Kız’ı gururla duyurmuştu. Fragmanları ve afişleriyle oldukça dikkat çeken dizinin ilk bölümü büyük bir heyecanla bekleniyordu. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun olduğu dizi Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlandı. Güçlü bir kadro ve çarpıcı bir konu ile izleyiciye sunulan Camdaki Kız, ilk bölümüyle büyük bir başarı gösterdi.

AB Listelerinde Zirveye Oturdu

Reyting savaşına başarılı bir şekilde başlayan Camdaki Kız, AB izleyici grubunda zirveye yerleşti. Toplam 7.43 reytingle birinci olan Camdaki Kız rakiplerini şimdiden korkuttu.

camdaki kız-burcu biricik

Total izleyici grubunda ise 5.23 reytingle 7. olan iddialı dizi bu listede Bir Zamanlar Çukurova’nın tahtını sarsamadı. Camdaki Kız ABC1’de ise 6.95 reyting ile 3. oldu.

Sosyal Medyada Büyük İlgi

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlun’u buluşturan Camdaki Kız sosyal medyanın gündemine oturdu. İkilinin enerjisini Kırmızı Oda’dan beri çok seven hayranlar bu Camdaki Kız’ın aşıklarını birbirine çok yakıştırdı. Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik’i tekrar ekranda görmek ise tüm sosyal medyayı çok sevindirdi. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken güzel oyuncu izleyenlerden büyük övgü toplayarak tam not aldı.

camdaki kız-burcu biricik

Nalan’ın geçmişte yaşadığı travmaları ekrana getiren dizi çarpıcı sahneleriyle olay oldu. Nalan’ın annesinin kızına karşı olan sert tavrı ve tehditleri karşısında Nalan’ın yaşadıkları izleyenleri çok etkiledi. Sosyal medyadaki kullanıcılar Camdaki Kız ile Masumlar Apartmanı arasında bağ kurarak binlerce tweet attı. Yeni dizi ilk bölümüyle trend topic olmayı başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz