Tektaş Ailesine Tam Kapanma Yaramadı! Alişan’ın “Küçük Sürpriz”i Buse Varol’u Çok Korkuttu: “O Neydi?”

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Tektaş Ailesine Tam Kapanma Yaramadı! Alişan’ın “Küçük Sürpriz”i Buse Varol’u Çok Korkuttu: “O Neydi?”

Ülkecek tam kapanmaya geçmiş olsak da; televizyon programları hız kesmeden çekimlere ve yayınlara devam ediyor! Bu yüzden kısıtlamalar boyunca İstanbul’da kalan Tektaş ailesine kapanmak pek yaramadı. Eşi Buse Varol’a “küçük bir sürpriz” yapmak isteyen Alişan; güzel oyuncuyu çok korkuttu!

Buse Varol ve Alişan

Tektaş Ailesine Kapanma Yaramadı!

Ünlü şarkıcı Alişan, hem ailesiyle hem de Star TV’de program sunduğu ortisi Demet Akalın’ın açıklamalarıyla magazin gündemden düşmeyen ünlüler arasında yer alıyor. Yıllarca müzmin bekar lakabını hakkıyla taşıyan Alişan, durdu durdu sonunda turnayı gözünden vurdu. 2018 yılında bir dizi setinde güzel oyuncu Buse Varol’la tanışan ve aynı sene içinde şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Alişan, artık evli ve 2 çocuk babası!

Buse Varol ve Alişan

3 sene içinde Burak ve Eliz’in de ailelerine katılmasıyla mutluluklarını katlayan Buse Varol ve Alişan her fırsatta Instagram hesaplarından aile hayatlarını, çocuklarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Özellikle ünlü şarkıcının babalığı ve Buse Varol’a davranışları herkesin dilinde! Çocukları ve eşi için hiçbir masraftan kaçınmayan Alişan; çocuklarıyla da ilgilenmekten ve oyunlar oynamaktan geri durmuyor.

Buse Varol ve Alişan

“Romantizmden Anladığımız!”

Alişan’ın eşi Buse Varol ise son olarak TRT’nin Payitaht Abdülhamit dizisinde kamera karşısına geçmişti. Bu diziden sonra Burak ve Eliz’i kucağına alan güzel oyuncu; sonunda yeniden setlere dönmeye hazırlanıyor! Geçtiğimiz gün yeni bir proje için fotoğraf çekimi yaptıran Buse Varol’un hamilelik kilolarından hızlıca kurtulmuş olması da gözlerden kaçmadı! Şimdilerde yapımcılardan gelen teklifleri değerlendiren güzel oyuncu bugün eşi Alişan’ın “küçük sürpriz”inin kurbanı oldu.

Buse Varol ve alişan

Bildiğiniz gibi tüm Türkiye’de 17 günlük tam kapanmaya geçtik! Milyonlarca kişi kapanmayı fırsat bilerek tatil yerlerine akın etti. Ancak Star TV’de Demet Akalın’la sabah programı sunan Alişan’ın canlı yayını devam edeceğinden dolayı ailecek İstanbul’da kaldılar. Ancak Alişan’a tam kapanma pek yaramamış gibi gözüküyor, bugün evde canı sıkılan ünlü şarkıcı eşi Buse Varol’a şaka yapınca ortalık karıştı.

Buse Varol’a top atıyormuş gibi yapan Alişan, eşini oldukça korkuttu. Bu anları Instagram hesabında paylaşan Alişan’a Buse Varol’dan “Romantizmden anladığımız!” şeklinde bir taş geldi!

Benzer Haberler

Belinay bela 3 Mayıs 2021

Bu ne ya iğrenç ya

Yorum Yaz