Sancar İyice Arka Sokaklar’daki Hüsnü’ye Döndü: Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Sancar İyice Arka Sokaklar’daki Hüsnü’ye Döndü: Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin sevilen dizilerinden Sefirin Kızı yine Sancar’ın başına gelen olaylarla izleyicileri sarsmaya devam ediyor. İşte final doğru yürüdüğü düşünülen dizinin 51. bölüm fragmanı!

Başına Gelmeyen Kalmayan Sancar

Dizide Sancar karakteri zeytinliklerde çalışan bir işçi çocuğudur. Muğla’dan ötesini hiç görmemiş olan Sancar kendi küçük dünyasında çocukluğundan beri Nare’ye aşıktır. Ancak Nare’nin bir anda ortalıktan kaybolması onu derinden yaralar. Ve Nare ile yara alan Sancar kendisini yalnızca işe vererek ayakta kalabilir. Sonuçta artık zengin bir adam olan Sancar tam Nare’yi unutmak için Menekşe ile evlenmeye karar vermişken Nare yanında 4 yaşında bir çocukla çıkıp gelir. Ama Sancar için tüm bunlar henüz bir başlangıç desek yanlış olmaz.

Sefirin Kızı 50. Bölümde Olanlar

tuba büyüküstün sefirin kızı

Geçtiğimiz hafta ise Sancar ailesini korumak için silah kullanmak zorunda kalmış ve Sedat’a ateş etmişti. Bu nedenle tutuklanmış ancak nefsi müdafaa olduğu için çok uzun kalmayacaktır. Bu arada Mavi, Melek’i de alarak ortalardan kaybolur. Herkes Mavi’yi ve Melek’i ararken cezaevindeki Sancar’ın durumu daha da zordur. Diğer yandan Elvan anneliğin tadını çıkarır. Ancak Gediz bebek Yahya’nın hayatını değiştirmeye devam ederken Yahya ve Elvan ilişkisi de bilinmez bir yola girer.

Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragmanı

Sancar ise Mavi’nin ve Melek’in hasreti ile yanıp tutuşur fakat kısa bir süre sonra cezaevinden çıkar. Hemen Mavi’nin ve Melek’in yanına gider. Onları konağa götürmeye gelir. Diğer yandan daha önce yaktığı kulübeyi Melek için yeniden yapmaya karar verir fakat hayat yine Sancar için planlar yapmaktadır. Gizemli bir kadın Sancar’ın peşine takılır ve bir de bu gizemle uğraşmak durumunda kalır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz