Danla Bilic’ten Olay Cevaplar! Bakire Misin Sorusuna Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Danla Bilic’ten Olay Cevaplar! Bakire Misin Sorusuna Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Makyajların kraliçesi Danla Bilic’i bu kez çok kızdırmışlar. Anladığımız kadarıyla bir canlı yayında açılan sohbet üzerine öfkesini kusmuş güzel fenomen. Bakalım neler demiş!

Şevval Şahin İle Olan Videosu Çok Konuşuldu!

Danla Bilic son zamanlarda çok sık duyduğumuz bir isim. Gerek Youtube kanalında paylaştığı videolarla gerekse Instagram hesabındaki aktifliğiyle sık sık hatırlatıyor bize kendini.

Geçenlerde 2018 Miss Turkey Güzeli Şevval Şahin ile birlikte çektiği makyaj videosunu Instagram hesabında paylaşmıştı. Bu video öyle bir konuşuldu ki!

Gerek Şevval’in açıklamaları gerekse Danla’nın konuşmaları videodan çokça söz ettirmişti.

O Artık Bir Reklam Yıldızı

Son dönemlerde de reklam yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Önce Trendyol için reklam çekimlerinde yer aldı. Bunları da hem Instagram’dan hem de Youtube’dan paylaştı.

Sonra da Head and Shoulders şampuan markasının dijitalde reklam yüzü oldu. Bu olay da çok konuşuldu. Detayları açıkladığımız yazımıza bakabilirsiniz.

Bakire Misin Sorusuna Çıldırdı!

Geçenlerde de bir videosuyla karşılaştık Danla Bilic’in. Tahminimize göre bir canlı yayından alınmış bu video. Canlı yayında absürt soru cevap yapmış fenomen kızımız. Yaptığına da pişman olmuş belli ki!

Canlı yayında bir soru geliyor Danla’ya. Bu soru “Bakire misin?” sorusu. Danla da açıyor ağzını yumuyor gözünü!

“Absürt soru anlayışımız bakire misin olmamalı yaa olmamalı yani…” diyerek başlıyor söze. “Ben orta ikideydim mesela bana yine bakire misin falan diye şişe çevirmecede soruluyordu. Biraz bunu değiştirmemiz lazım.” diyerek de sözlerine devam etti.

Sorulan sorudan rahatsız olmuştu. Danla, “Yıl olmuş 2020 hala bakire misin diye soran var” tepkisiyle dikkatleri üzerine çekti. Yıllar geçtikçe bu tarz soruların azalmasını ummuş belli ki! Ancak değişmeyen değişmiyor Danlacığım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz