Bora’dan Beklenmeyen Hamle: Ada’yı Resmen Şirketten Gönderiyor! Baht Oyunu 7. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Bora’dan Beklenmeyen Hamle: Ada’yı Resmen Şirketten Gönderiyor! Baht Oyunu 7. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin kısa sürede sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Baht Oyunu gerek eğlenceli senaryosu ve gerekse de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. İşte başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in yer aldığı Baht Oyunu 7. bölüm fragmanı ve geçtiğimiz bölümde yaşanan gelişmeler!

Baht Oyunu 6. bölümde Neler Oldu?

Baht Oyunu 6. bölümde Rüzgar’ı Ada’nın evinde görür görmez hiçbir açıklama beklemeden oradan ayrılıyor. Her ne kadar Ada Bora’nın arkasından giderek ona durumu açıklamaya çalışsa da Bora’nın kafasında Ada’ya dair oldukça karmaşık sorular vardır. Bu esnada Celil “Beyaz Evlilik” yazısının kaynağına ulaşmaya çalışır. Bunun içinde şirkete kadar gelir ve bu konuda Tuğçe ile görüşmek ister. Tesadüf eseri olarak da Tuğçe’yi bulamayan Celil Bora ile tanışır. Ancak Celil henüz Ada ve Rüzgar’ın da o şirkette çalıştığından henüz haberdar değildir.

Ada Vicdan Azabı Duymaya Başlar

blank

Bu arada ekip bir ilişki kampına giderek burada gözlem yapmaya karar verirler. Hatta kendileri de çift olarak gidecek ve gözlem esnasında herhangi bir fire vermemeye gayret edeceklerdir. Bu plan doğrultusunda da Ada ve Bora çift olarak kampa katılırlar ve aralarında bazı kıskançlıklar doğmaya başlar. Diğer yandan Ada Bora’ya gerçekleri anlatmadığı için vicdan azabı duymaya başlar ve Bora’ya Rüzgar’la olan durumu itiraf etmeye karar verir.

Baht Oyunu 7. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanan Baht Oyunu 7. bölüm fragmanında Ada’ya dair bazı yalanlar ortaya çıkar ve Bora Ada’nın şirketle ilişkisinin kesilmesini ister. Birçok yalanın içine düştüğünü fark eden Bora sonunda Ada’nın daha fazla hayatında olmasını istemez. Ada ve Rüzgar’ın kurdukları oyun artık sonuna yaklaşıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz