Sabancı Ailesinde Yasak Aşk Skandalı! Türkiye Güzeli Sabancı Ailesinden O İsimle Basıldı: Magazin Dünyası Şokta!

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Sabancı Ailesinde Yasak Aşk Skandalı! Türkiye Güzeli Sabancı Ailesinden O İsimle Basıldı: Magazin Dünyası Şokta!

2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin ve sevgilisi Yiğit Marcus Aral’la aralarının son dönemde açık olduğu iddiaları bir adım daha öteye taşındı. Bugün sosyal medyada yayınlanan bazı haberlere göre Şevval Şahin sevgilisinden ayrılarak başka birisi ile bir ilişkiye başlamış. İşte o ünlü isim ve ilişkilerine ilişkin konuşulan bazı detaylar!

Marcus Şevval İlişkisi Ne Durumda?

Şevval Şahin bir süredir ilk kez Survivor 2018’in gönüllüler takımından tanıdığımız Yiğit Marcus Aral ile birlikteydi. Asıl işi yazılım mühendisliği olan ve yaşamını Amerika’da sürdüren Marcus Aral ayrıca yurt dışında emlak işi ile de uğraşmış. Üniversite eğitimini ‘’University Of Miami’’de tamamlayan Marcus ardından bir süreliğine Türkiye’de yaşayarak modellik yapmıştır. Sonunda modellik sayesinde şöhret kapılarını aralayan Marcus daha sonra asıl mesleğine yani yazılım mühendisliğine geri dönmüştür.

Birlikte Doğum Günü Partisindeler

blank

Ancak bir süredir birlikte olan Marcus Aral ve Şevval Şahin ikilisi hakkında bugün bazı olumsuz haberler düştü sosyal medyaya. Delirdidemag isimli magazin sayfasına göre Şevval Şahin Marcus’tan ayrılarak Kerem Sabancı Kamışlı ile birlikte olmaya başlamış. Alen’in doğum günü partisinde de birlikte görülen Şevval Şahin ve Kerem Sabancı Kamışlı’nın birlikte oldukları iddiaları da buradan kaynaklanmaya başlamış.

Dertleşmişler de!

blank

Yine aynı sayfanın stroysi olarak gündeme gele nbir iddiaya göre Alen’in doğum günü partisine birlikte giden Şevval Şahin ve Kerem Sabancı epey dertleşmişler ve bu esnada da ciddi bir yakınlaşma yaşamışlar. Artık bu dertleşmenin Marcus’la bir ilgisi olup olmadığını bilemeyeceğiz.

Ev Tutmak mı?

blank

Yine Delirdidemag isimli magazin sayfasına göre Kerem Sabancı Kamışlı İstanbul’da kalması için Şevval Şahin’e oldukça cüretkar tekliflerde bulunmuş.

kerem sabancı kamışlı şevval şahin

İddiaya göre sürekli yurt dışında ya da reklam çekimleri için farklı bölgelerde olan Şevval Şahin’e İstanbul’da kalması için teklifte bulunan Kerem Sabancı Şevval Şahin’e sonunda ev tutmayı bile teklif etmiş. Bakalım, ikili muhtemelen bu söylentilere karşı daha fazla kayıtsız kalamayacaktır herhalde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz