Yoğun Bakıma Kaldırılıp Programa Veda Eden Hakan Altun’un Son Hali Herkesi Şaşırttı: Bakın Ne Yapıyor?

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Yoğun Bakıma Kaldırılıp Programa Veda Eden Hakan Altun’un Son Hali Herkesi Şaşırttı: Bakın Ne Yapıyor?

Geçtiğimiz aylarda “Şarkılar Bizi Söyler” çekimlerinden önce fenalaşıp hastanelik olan Hakan Altun, birkaç gün hastanede yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu olmuştu. Aşırı çalışmaktan ve yorgunluktan bitap düşen Hakan Altun’a sahneye çıkmak yasaklanınca “Şarkılar Bizi Söyler” programına veda etmek zorunda kalmıştı.

Hakan Altun

Hakan Altun’un Hastalığı Herkesi Çok Korkuttu!

Bildiğiniz gibi uzun yıllar önce ameliyat olan Hakan Altun, “Şarkılar Bizi Söyler” çekimleri başlamadan önce fenalaşarak hastanelik oldu. Yapılan tetkikler sonucu beyin damarlarından birinin tıkandığını öğrendiğimiz Hakan Altun’un sağlık durumunu Sibel Can ve Zafer Algöz açıklayarak; ünlü şarkıcının sevenlerinin içini rahatlamıştı.

Şarkılar Bizi Söyler

Hastaneden taburcu olduktan sonra ise Hakan Altun, Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak iyi olduğunu söylemiş ve 3 ay boyunca dinlenmesi gerektiğini vurgulamıştı. Dinlenme sürecini Bodrum’da geçireceğini açıklayan Hakan Altun’dan bugün yeni bir açıklama geldi. Hakan Altun hakkında birçok varsayım ortaya atılınca, ünlü şarkıcı bir açıklama yayınlayarak bu haberlere bir son vermek istedi.

Hakan Altun

Hakan Altun Instagram’dan Kendisi Hakkında Çıkar Haberlere Yanıt Verdi!

Bugünlerde Bodrum’daki evinde inzivaya çekilen ünlü şarkıcı, kendisi hakkında çıkan haberlere Instagram’dan sitem etti; “Bodrum’da olduğum doğrudur! Sabahları erken kalktığım doğrudur! 14 kilo aldığım doğrudur! Yanımdaki güzel refakatçi Diva’nın benim değil dostum Ediz’in olduğu doğrudur! En iyi tekne arkadaşının teknesidir sözü doğrudur! Her gün denize girdiğim doğrudur! Eylül ayına kadar konser veremeyeceğim doğrudur! Dünyalarımın olduğu milyonların içinde yüzdüğüm yalandır! Hayatımda sadece doğruları söyleyip, başkalarının haklarını da koruyacağıma dair babama verdiğim sözü yerine getirdiğim doğrudur! Herkese ama herkese yalansız, riyasız, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güzel haberler alacağı bir hafta dilerim. Çünkü buna hepimizin ama hepimizin çoook ihtiyacı var, her zaman sevgiyle ve saygıyla kalın. ✌️✌️✌️”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz