Dedikodulara İnat Yan Yana! Kerem Bürsin Hande Erçel’e Canlı Yayında Övgüler Yağdırdı

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Dedikodulara İnat Yan Yana! Kerem Bürsin Hande Erçel’e Canlı Yayında Övgüler Yağdırdı

Son zamanlarda kavga edip aralarının açıldığı iddia edilen Kerem Bürsin ve Hande Erçel, Instagram canlı yayınında düşman çatlattı. Kerem Bürsin, rol arkadaşı Erçel’i öve öve bitiremedi.

Kerem Bürsin Canlı Yayın Yaptı

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel magazin gündemini sürekli meşgul ediyor. İkili hakkında ne aşk dedikoduları ne de kavga ettikleri iddiaları gündemden düşmüyor. Son olarak, aralarının açıldığı iddia edilen ikili haberi yalanlamış ve hiçbir sorun yaşamadıklarını dile getirmişlerdi.

Kerem Bürsin, çıkan haberleri ti’ye almış ve gülüp geçmişti. Başarılı oyuncu, bugün Instagram hesabından canlı yayın yaptı. Yaklaşık 10 dakika süren canlı yayında Bürsin’e rol arkadaşı Hande Erçel de eşlik etti. Yan yana çok mutlu oldukları görülen ikili adeta düşman çatlattı.

Öve Öve Bitiremedi

blank

Başarılı oyuncu Kerem Bürsin canlı yayında, “Bir şey söyleyeceğim. Hande geçen bölüm çok iyi oynamadı mı?” diyerek partnerine hayranlığını dile getirdi. Üstelik Bürsin, rol arkadaşı Hande Erçel’i Türkçe övmekle yetinmeyip İngilizce de övmeye başladı. “Harikasın!” yorumunu yapan Bürsin’e Erçel’den de karşılık geldi. İkilinin karşılıklı olarak birbirini övmeleri ise çıkan tüm dedikoduları yalanlamaya yetti.

Takipçilerinden Birini Canlı Yayına Aldı

blank

Erçel’le birlikte Instagram sayfasından canlı yayın açan Bürsin, hayranlarından gelen bir soruyu yanıtlamak için rastgele bir takipçisini yayına aldı. Canlı yayına katılan takipçinin, “Kavga ettiğiniz konuşuluyor… Gerçekten öyle mi?” sorusu üzerine ikili, “İnanma, okuduğun çoğu şeye inanma.” cevabı ile ilk kez net bir cevap vermiş oldu.

Önce Set Sonra Maç

blank

Galatasaray taraftarı olan Kerem Bürsin, canlı yayında Fenerbahçe-Galatasaray derbisi için de geri sayım yaptı. “Bizim dizimiz var aynı saatte.” diyen Hande Erçel’e, “Tamam, sen diziyi izle. Ben de, biraz dizi biraz maç.” cevabını veren Bürsin herkesi gülümsetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz