Yine mi Ayrıldılar? Eda Ece ve Sevgilisi Buğrahan Tuncer Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktı!

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Yine mi Ayrıldılar? Eda Ece ve Sevgilisi Buğrahan Tuncer Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktı!

“Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer, Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Bu gelişme yeni bir ayrılık olarak yorumlandı.

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Sevilen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer uzun süredir beraberler. Birbirlerinin aileleriyle de tanışan ikili arasında -dışarıdan bakınca- her şey yolunda görünüyor.

Ancak bu ilişki en başından beri bir dargın bir barışık olarak devam etti. Pek çok kez ayrılık haberleriyle gündeme gelen çift, geçtiğimiz kasım ayında tekrar barıştı.

Hatta çiftin barıştıktan sonra Eda Ece’nin Ulus’ta aldığı evde beraber yaşamaya başladığı iddia ediliyordu. Eda Ece, dün muhabirlere bu konuda bir açıklama yaptı. Bu da ayrılığın ilk sinyali olarak yorumlandı!

“Ben evli değilim”

Eda Ece

Eda Ece, muhabirlerin ev sorularına “Emlak haberleri çok çıkmaya başladı, galiba bu tarz haberler seviliyor” diyerek kaçamak bir yanıt verdi. Birlikte yaşama iddiaları için de “Ben evli değilim ve kendi evimde yaşıyorum, böyle şeyler yok” dedi ve söylentileri yalanladı.

Bu açıklamalar sosyal medyada ayrılık sinyali olarak yorumlandı. Dün akşam yaşanan başka bir gelişme de olaylara tuz biber ekti.

Takip Etmeyi Bıraktılar

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’in klasik ayrılık işaretlerinden biri de sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakmaları. İkili artık birbirini Instagram’dan takip etmiyor.

Eda Ece instagram

Eda Ece’nin dün yaptığı başka bir paylaşım ise oldukça duygusal günler geçirdiğini açığa çıkardı.

Yorumlara kapatılan paylaşımda ünlü yazar Virginia Woolf’un bir sözü yer alıyor. “Bir haftalığına beynimin içinde yaşamanı isterdim. Orada en vahşi duyguların dalgaları var” şeklindeki bu söz hayli iddialı!

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Ne diyelim, belki de onları çok yakında tekrar bir arada görebiliriz. Belki de artık hiç görmeyiz. Bu ilişkide her şey belirsiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz