Özge Gürel’e Yaptığı Jestle Övgü Toplayan Serkan Çayoğlu’ndan İtiraf: Ben Romantikliği Özge’den Öğrendim!

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Özge Gürel’e Yaptığı Jestle Övgü Toplayan Serkan Çayoğlu’ndan İtiraf: Ben Romantikliği Özge’den Öğrendim!

“Bir Zamanlar Kıbrıs” dizi çekimi nedeniyle Kıbrıs’ta olan Serkan Çayoğlu, sevgilisi Özge Gürel’in doğum günü için yaptığı jestle gündem oldu. Romantik sürprizi ile takdir toplayan Çayoğlu’ndan şaşırtıcı itiraf geldi!

Ayrı Geçen İlk Doğum Günü

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel çifti, Kiraz Mevsimi dizi setinde tanışmış ve ikilinin dizide yaşadığı aşk gerçek olmuştu. Birlikteliği senelerdir süren çiftin aşkları da dolu dizgin devam ediyor. Ancak çift, Serkan Çayoğlu’nun dizi çekimleri nedeniyle bir süredir ayrı.

Yakın zamanda TRT 1’de yayınlanacak olan “Bir Zamanlar Kıbrıs” dizisinin çekimlerine devam eden Serkan Çayoğlu, Şubat doğumlu olan sevgilisinin yanında olamadı. İlk kez bir doğum gününü ayrı geçiren çiftten duygulandıran görüntüler geldi.

Romantik Doğum Günü Sürprizi

blank

Başarılı oyuncu Serkan Çayoğlu, sevgilisinin doğum gününü Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kutladı. Çayoğlu, sosyal medya hesabından sevgilisi Özge Gürel’le bir fotoğrafını paylaşarak, “İlk kez senden bu kadar uzaktayım doğum gününde ama kalbin benimle, ellerin elimde, kulağına fısıldıyorum… İyi ki doğdun sevgilim, nice güzel yılların, yıllarımız olsun. Çok özledim…” notu ile paylaştı. Çayoğlu’nun bu romantik jesti hayranları tarafından övgü aldı.

“Romantik Olmayı Özge’den Öğrendim”

blank

Dizi Doktoru’nda Oya Doğan’ın konuğu olan Serkan Çayoğlu samimi ve şaşırtıcı itiraflarda bulundu. “Önceki yıllarda hiç romantik değildin. Sen özünde romantik biri misin?” sorusu üzerine yakışıklı oyuncu verdiği cevapla izleyenleri gülümsetti. “Romantik bir insana dönüşmemde Kiraz Mevsimi’nde canlandırdığım Ayaz karakterinin etkisi var.” diyen Çayoğlu, “Özge sayesinde bu kadar romantik bir insana dönüştüm.” yorumu ile herkesi şaşırttı.

“Birlikte Keşfetmeyi Çok Seviyoruz”

blank

Sevgilisi Özge Gürel’le yeni yerler görmekten keyif aldıklarını söyleyen Çayoğlu, “Birlikte seyahat etmeyi ve o hissi yaşamayı çok seviyoruz.” açıklamasını yaptı. Yakışıklı oyuncu, “Seyahatlerimizi planlamıyoruz, anlık yaşıyoruz.” yorumunu ile de yaşadıkları macerayı anlattı.

Evlilik İddiaları

Sık sık evlilik iddiaları ile gündeme gelen çift, “Bu sürekli söyleniyor ve bu tarz haberler hep çıkıyor. Biz böyle iyiyiz, teşekkür ederiz.” yorumu ile evlilik düşüncelerinin olmadığını belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz