Berfu Yenenler Takipçilerine Yine Sinirlendi: “Kimse doktorluk yapmasın!”

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Berfu Yenenler Takipçilerine Yine Sinirlendi: “Kimse doktorluk yapmasın!”

Ünlü YouTuber Berfu Yenenler, ikinci çocuğuna kavuşmak için gün sayıyor. Hamileliğiyle ilgili yorumlara sert cevaplar vermeyi de ihmal etmiyor!

Berfu Yenenler Eser Yenenler

Berfu Yenenler, henüz bir mühendislik öğrencisiyken “Miss Turkey” yarışması sayesinde hayatımıza giren bir isim. Ama onu tanınan biri yapan asıl olay ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’le evlenmesiydi. 2019’un haziran ayında evlenen çift, karantina döneminde çektikleri videolarla sosyal medyanın en popüler ikilileri arasına girdi.

Berfu Yenenler

Berfu Yenenler, daha sonra YouTube kanalı kurarak ve Instagram’a da videolar çekerek bir kitle edinmeye başladı. Kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine kavuşan Berfu Yenenler, İTÜ’den “Karantina Döneminde Sosyal Medyayı En Aktif Kullanan İsim” ödülü bile aldı!

Berfu Yenenler

Berfu Yenenler’i kısa sürede bu noktaya taşıyan faktörün dobra tavrı olduğu söyleniyor. Ünlü YouTuber, “Diss Turkey” adlı video serisinde herkesi “gömmeye” yoğunlaşırken Instagram’da da takipçileriyle tartışmaktan çekinmiyor.

Berfu Yenenler, dün yine Instagram’dan takipçilerine çattı. Ancak bu kez hedefi tek bir kişi değildi!

“Doktorum var çok şükür”

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler

Berfu Yenenler, şu sıralar ikinci çocuğu Mete’ye hamile. Hatta hamileliğini 32. haftasına girdi, doğum çok yakın!

Sık sık hamileliğiyle ilgili paylaşımlar yapan Berfu Yenenler, içerik üretmeyi ya da markalarla iş birliği yapmayı da ihmal etmiyor. Dün de bir kahve makinesinin reklamını yaptı. Ama gelen tepkiler büyük oldu!

Gönderinin altında “Reklamın zamanlaması doğru değil“, “Hamileyken kahve mi içilir” gibi eleştiriler yazan yorumlar birikti. Berfu Yenenler de genel bir cevap olarak “Kendi doktorum var cok sukur kimse doktorluk yapmasin♥️ kihvi himililiri zirirli” yazarak takipçilerine çattı!

Berfu Yenenler yorum

Çok sayıda beğeni alan bu yorumun altına, “Eleştiriye gelemiyorsunuz“, “İyiliğinizi düşünüyoruz“, “Takipten çıkmanın zamanı geldi” gibi başka eleştiriler de yazıldı. Ama Berfu Yenenler’den henüz bunlara cevap gelmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz