“Kanatlarımı Gösteriyorum” Diyen Şeyma Subaşı’na Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan Atak!

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

“Kanatlarımı Gösteriyorum” Diyen Şeyma Subaşı’na Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan Atak!

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, yaklaşık bir yıldır 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte. Geçtiğimiz sene Koronavirüs pandemisini beraber geçiren ikili oldukça uyumlu.

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı, bir an için bile Ayça Çağla Altunkaya’yı yanından ayırmıyor. Bu seneki Survivor çekimlerinde de yapışık ikiz gibi geziyorlar! Hatta Ayça Çağla Altunkaya’nın Instagram hesabındaki yeni profil fotoğrafı, dikkatli sosyal medya kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Ayça Çağla Altunkaya’nın bu hamlesi “Şeyma Subaşı’ya nispet mi yapıyor?” şeklinde yorumlandı.

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Hatırlayanlar vardır, geçtiğimiz aylarda Ayça Çağla Altunkaya, Twitter hesabından atarlı giderli birkaç tweet atmış ve birkaç saat sonra attığı tweetleri silmişti. O zamanlarda da Ayça Çağla Altunkaya’nın attığı bu tweetler Şeyma Subaşı’ya atıf olarak nitelendirilmişti. Detaylar için:

Şeyma Subaşı Mısırlı Milyarder Sevgilisiyle Hava Atmaya Devam Ediyor!

Şeyma Subaşı uzun zamandır Miami’de yaşamına devam ediyor. Miami’den ev alan Şeyma Subaşı, son aylarda Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile birlikte yaşıyor.

Şeyma Subaşı

Hem estetikleriyle hem de sevgilisiyle magazin gündemini meşgul eden Şeyma Subaşı, şu aralar Acun Ilıcalı’dan bile daha popüler. Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi, söylenenlere göre Acun Ilıcalı’dan çok daha varlıklı! Hatta Mohammed Al Saloussi, sevgilisi Şeyma’yı Amerika’nın en ünlü estetik doktoruna göndermiş.

Şeyma Subaşı

Gerçi Şeyma Subaşı sevgilisinin servetiyle sık sık hava atmayı ihmal etmiyor. Pardon, aslında Şeyma hava atmıyor sadece “kanatlarını gösteriyor”

Ayça Çağla Altunkaya’dan Atak!

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Şeyma’nın lüks araçlarla paylaştığı fotoğraf ve videoları hangimiz unutabiliriz ki? Şeyma, bu kadar popüler ve varlıklı biriyle birlikteyken Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan da karşı atak geldi. Instagram hesabını gizleyen Ayça Çağla Altunkaya, profil fotoğrafına Acun Ilıcalı’yla çektiği yeni pozu koydu! Ayça Çağla Altunkaya’nın bu hamlesi sosyal medya kullanıcıları ve Instagram magazincileri tarafından “nispet” olarak algılandı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz