Defne Samyeli Hasrete Son Veriyor ve Ekranlara Star TV’nin Sol Yanım Dizisi İle Geri Dönüyor!

Aleyna

Star TV

25 Kasım 2020

Defne Samyeli Hasrete Son Veriyor ve Ekranlara Star TV’nin Sol Yanım Dizisi İle Geri Dönüyor!

Star Tv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Sol Yanım, 26 kasım Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşuyor. Herkesin merakla beklediği dizinin karakterleri ve bu karakterlere can veren oyuncular ise belli oldu.

Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Dizinin yapımcılığını ise BKM üstleniyor. Dizinin başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey, Cansel Elçin gibi isimler yer alıyor. Defne Samyeli de güçlü oyuncu kadrosunun içinde…

Başarılı oyuncuların bir araya geldiği dizinin konusu ise şöyle: Genç yaşında ayakları yere tam basan ve annesinin bakımını üstlenen Serra ile zengin Kutlusay ailesinin biricik oğulları Selim’in hikayesi bir noktada kesişiyor. İzleyici, Serra’nın mütevazı ailesi ve yaşadığı mahalleyle Selim’in lüks yaşamını bir arada görecek. İki farklı yaşamın bir araya gelmesi hem eğlenceli hem de sürükleyici yanıyla izleyiciyi ekranlara çekecek.

Defne Samyeli

Daha önce oyuncu, spiker ve sunucu olarak ekranlarda sıklıkla gördüğümüz Defne samyeli de dizide oynayan oyunculardan biri. Çeşitli güzellik yarışmalarında başarıya ulaşan Samyeli, Salı Pazarı adlı programla yıllar önce sunuculuğa başlamıştı. “Şakalamaca”, “Gecenin İçinden” gibi programlarla daha da ünlenmişti.

Kariyerine Oyunculukla Devam Etmek İstedi

2013 yılında “Babam Sınıfta Kaldı” dizisinde oynadıktan sonra kariyerinin yönünü oyunculuğa çevirmeye karar verdi. Ardından, 2015 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 9. sezonunda oynadı. Şimdi ise Sol Yanım dizisinin Asena’sı olarak izleyici ile buluşuyor.

Sol Yanım’ın Asena’sı

Defne Samyeli, dizide “Asena” karakteri ile izleyici karşısına geçiyor. Asena karakteri, dizide Kutlusay ailesinin babası İhsan Kutlusoy ile partner olarak yer alıyor. Asena, 40’lı yaşlarının başında ve oldukça güzel bir kadın.

Asena karakteri, dizide inatçı ve güçlü yönüyle dikkat çekiyor. Giyimi, kuşamı ve bakımı da yerinde olan bir kadın Asena. Ancak dizide kızı ile aşık olduğu adam arasında kalıyor. Bakalım bu gerilimli ve heyecanlı sahne ekranlara nasıl yansıyacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz