Gündemden Düşmeyen Selin Ciğerci Hakkında Bir Açıklama da Kerimcan Durmaz’dan Geldi: “Bildiğim Şeyleri…”

Aleyna

Haberler

25 Kasım 2020

Gündemden Düşmeyen Selin Ciğerci Hakkında Bir Açıklama da Kerimcan Durmaz’dan Geldi: “Bildiğim Şeyleri…”

Bir haftadır Seren Serengil ve Selin Ciğerci arasında sular durulmuyor! Her geçen gün yeni isimlerin ve iddiaların ortaya atıldığı bu kavgaya, Selin Ciğerci’nin eski dostu Kerimcan Durmaz Amerika’dan dahil oldu! Geçtiğimiz günlerde neler olmuştu hatırlayalım:

Her Şey O Gün Başladı!

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında, sunuculuk yapan Seren Serengil, programda şok bir iddiayı ortaya attı. İddiaya göre, Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra, onu geçtiğimiz sezonlarda Survivor’da yarışmacı olan ve şu anda da TV8’de çalışan Melisa Emirbayer ile aldatmıştı!

İddiaya göre, bunu öğrenen Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer’in evini basarak, ona şiddet uygulamış. Hatta bir dağ evinde götürerek orada kilitli tutmuştu. Bu iddianın ardından, Melisa Emirbayer Instagram üzerinden Seren Serengil’in anlattığı her şeyin doğru olduğunu açıklayarak, Selin Ciğerci tarafından darp edildiğini, Gökhan Çıra’nın kendisine takıntısı olduğunu kabul edince oklar Selin Ciğerci cephesine çevrildi!

İddiaları Reddetti, Melisa ile Video Paylaştı!

Bu iddiaların üzerine Selin Ciğerci, Instagramda ağlayarak story paylaştı ve bütün hepsinin yalan olduğunu söyleyerek iddiaları yalanladı. Seren Serengil’in ekmeğiyle oynadığını söyledi. Aynı günün akşamında ise, Melisa Emirbayer ile video yayınladı. Video’da bir önceki gün iddiaları kabul eden Emirbayer, “Seren Serengil tarafından kandırıldım, beni kullanacaklardı, bana mağduru oyna dediler, Selin Ablanın söylemediği şeyleri kulağıma getirdiler” dedi.

Para İle Susturdu!

Bu açıklamayı gören Seren Serengil ortaya yeni bir bomba attı! İddiaya göre; Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer’e sus payı olarak 2 milyon TL vermiş. Bu iddiasını kanıtlamak için, Intagram üzerinden Emirbayer ile yazışmalarını ve konuşma kayıtlarını yayınlayan Seren Serengil, bütün kayıtları savcılığa verdiğini belgelerle Instagramda ve Söylemezsem Olmaz programında paylaştı.

Melisa Emirbayer’den Atak!

Melisa Emirbayer Mahkeme Kararı

Melisa Emirbayer, kendisinden habersiz kaydedilen telefon kaydının yayınlandığını görünce soluğu adliyede aldı! Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto artık Melisa Emirbayer hakkında konuştuklarında ceza alacaklar. Seren Serengil’in geçtiğimiz yıllarda Gülben Ergen hakkında konuştuğu için hapis cezası aldığını hepimiz hatırlıyoruz.

Kavgaya Yeni Bir İsim Dahil Oldu: Gökhan Ergün!

Selin Ciğerci’nin eski dostu olan Gökhan Ergün, zehir zembelek açıklamalarıyla Selin Ciğerci hakkında ortaya yeni iddialar attı. Önce Instagram storylerde, sonrasında Söylemezsem Olmaz programında, Selin Ciğerci’nin eşini Tolga Polat’la aldattığını, Gökhan Çıra ile sadece menfaat için birlikte olduklarını anlattı. Selin Ciğerciyle ilişkisini anlatmak için Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Tolga Polat, ilişkiyi kabul etmekle kalmadı; canlı yayında fotoğrafları yayınlattırdı!

Sular uzun süre durulacak gibi durmuyor! Bu iddiaların ardından sessizliğini korumayı tercih eden Selin Ciğerci şimdilerde 41 tane güzellik merkezi açmak için kolları sıvadı!

Kerimcan Durmaz’sız Asla!

Selin Ciğerci’nin eski yakın arkadaşı olan Kerimcan Durmaz da bu kavgaya sessiz kalmadı ve Amerika’dan storyler paylaşarak; “Kimse hakkında bildiğim şeyleri ulu orta anlatmam öyle biri değilim, kötülüğe kötülükle cevap vermem!” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz