Şeyma Subaşı’ndan Yorumuna Sinirlendiği Takipçisi Şok Tepki: “Bi S… Gidin Profilimden!”

Tvyayinakisi.com

Haberler

25 Kasım 2020

Şeyma Subaşı’ndan Yorumuna Sinirlendiği Takipçisi Şok Tepki: “Bi S… Gidin Profilimden!”

Şeyma Subaşı hayatımıza Acun Ilıcalı evliliği ile girmiş ve bir daha hiç çıkmamıştı. Attığı her adım, yaptığı her hareketle gündem olmaya devam ediyor.

Şeyma bugünlerde Miami’de… Her anını Instagram’da paylaştığı harika günler geçiriyor. Parti kızımız biz buralarda soğuktan donarken dünyanın öbür ucunda yazın keyfini çıkarıyor.

Partilemekten ve eğlenmekten bir an olsun geri durmuyor!

Dünyanın pandemi ile boğuştuğu bu günlerde önlemsiz katıldığı partilerle tepki toplasa da bu durum Şeyma’nın pek de umrunda değil gibi gözüküyor.

Şeyma sahip olmak istediği her şeye sahip olmuş gibi gözüküyor. Tek bir eksikle… Devamlı olarak kızından ayrı kaldığı için üzgün olduğunu dile getiriyor. Kızıyla alakalı sürekli paylaşımlar yaparak onu ne kadar özlediğini her fırsatta takipçileri ile paylaşıyor.

“Seni çok özledim bebeğim! Sen benim güneşimsin!” diyen Şeyma Subaşı partiden partiye koşsa da bir yanı kan ağlıyor belli ki…

Takipçisine Şok Tepki!

Şeyma Subaşı bugün takipçileri ile yine Melisa’nın bulunduğu videolardan oluşan bir gönderi paylaştı. Gönderiye “Son 5 gün! Lütfen annene dön, ikizim, küçük kız kardeşim, bebeğim, kızım, her şeyim” notunu düştü.

Tabii ki yine tepki gördüğü yorumların ardı arkası kesilmedi! Fakat Şeyma Subaşı bu sefer açtı ağzını yumdu gözünü!

“Offff please come back derken paralardan bahsediyo” yorumu yapan takipçisine “Tam kuş beyinli yaa sen ve senin gibi yorum yapan konuşan ve düşünen hepiniz salak ve kuş beyinlisiniz. İyi ki sizin gibilerle hiç karşılaşmıyorum. Aynı yerlerde bulunmuyorum. Hazımsız, mutsuz, doyumsuz, klavye kahramanları sizi kuş beyinliler. Cidden hala devam mı pis pis yorumlara, bi s… gidin profilimden ya” yanıtı vererek adeta şok etkisi yarattı.

Biz yorumsuz kaldık. Fakat sizlerin yorumlarını çok merak ediyoruz. Aşağıda buluşalım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz