Demet Akalın Annesine Hediye Aldığı Otomobilden Kendisine de Almış: “O Kadar da Cimri Değiliz!”

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

Demet Akalın Annesine Hediye Aldığı Otomobilden Kendisine de Almış: “O Kadar da Cimri Değiliz!”

Sevilen şarkıcı Demet Akalın’ın ismi gündemden bir gün bile düşmüyor. Son olarak dün WhatsApp’la ilgili attığı tweetlerle ilgili sosyal medyanın diline düşmüştü. Bugün ise annesine hediye aldığı arabayla AVM’ye alışveriş yapmaya giderken görüntülendi. Ancak gerçek öyle değilmiş, Demet Akalın annesine aldığı arabadan bir tane de kendine almış hem de özel plakasıyla birlikte.

Demet Akalın ve Okan Kurt

Annesine Hediye Lüks Otomobil!

Demet Akalın her ne kadar “Geçinemiyorum” ve “Zengin değilim, eskidendi o” çıkışlarıyla hafızamızda yer etse de, 2020 yılının en çok kazanan ünlülerinden biri oldu! Koronavirüs pandemisi sebebiyle pek çok konseri iptal olan Demet Akalın, kendine yeni iş kolları buldu.

Yakın arkadaşı Alişan ile birlikte Star TV’de sabah programı sunmaya başlayan Demet Akalın, ardından Sıla Gençoğlu imzalı “Kahır” isimli single çalışmasını yayınladı. 2020’ye veda etmeden hemen önce de “DA” adını verdiği kozmetik markasını takipçileriyle Trendyol’da buluşturdu. Bütün bu çalışmalarından para kazanmaya devam eden Demet Akalın, kazandığı parayla annesine lüks bir jet yaptı!

Annesi Şenay Akalın’a lüks bir otomobil hediye eden Demet Akalın, hediye aldığı arabayı Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi!

Meğer Hem Annesine Hem Kendisine Almış!

Demet Akalın, annesi Şenay Akalın’a aldığı arabanın aynısıyla bugün Zorlu AVM’ye girerken görüntülenince magazinciler tarafından “Annesine aldığı arabayla alışverişe geldi” haberi yazılmaya başlandı. Ancak işin aslı öyle değil.

Demet Akalın story

Demet Akalın, bu haberleri görmüş olacak ki Instagram hesabında aynı arabadan hem annesine hem de kendisine aldığını farklı fotoğraflar paylaşarak duyurdu: “Bu annemin, bu da benim. O kadar cimri değiliz be” açıklamasını yazmayı ihmal etmeyen Demet Akalın’ın arabası için özel plaka yaptırması da gözlerden kaçmadı. Demet, Okan ve Hira’nın baş harflerinden oluşan DOH isimli plakasıyla gezmeye devam ediyor sevilen şarkıcı!

Demet Akalın story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz