Demet Akalın Bu Sezona Sağlam Giriyor! Bu Kez Pandemiye Karşı Bütün Önlemlerini Aldı Resmen

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Demet Akalın Bu Sezona Sağlam Giriyor! Bu Kez Pandemiye Karşı Bütün Önlemlerini Aldı Resmen

Geçtiğimiz yıl Pandemi önlemleri nedeniyle sanat camiasından birçok isim oldukça zor zamanlar yaşamışlardı. Ve tabii ki bunlardan birisi de Demet Akalın’dı. Ancak Demet Akalın’ı magazin dünyasından tanıdığımız diğer ünlülerden ayıran şey ünlü şarkıcının “Geçinemiyorum” derken yıl boyu gözümüzün önünde yaptıkları oldu. Ama bu yıl…

Ünlü İsim Rotasyonu

Geçtiğimiz dönemlerde Star TV’de ekranlara gelen sabah programı sona eren Demet Akalın, programın Seda Sayan ile anlaşması üzerine epey sinirlenmiş ve adeta ortalığı ateşe vermişti. Seda Sayan’ı ekmeğiyle oynamakla suçlayan Akalın içinse bunun ardından Gelinim Mutfakta teklifi geldi. Artık nasıl bir ilahi adalet ya da nasıl bir rotasyonsa her iki ünlü isim birbirlerinin işlerini devralmış oldular.

Bi Daha Bi Daha Patlaması

blank

Tabi bu arada Pandemi tedbirlerinin de gevşemesi ile birlikte kendisini o çok özlediği konserlere atan Demet Akalın uzun bir süre içinden çıkamayacağı bir “Bi Daha Bi Daha” etkisine girdi. Mekanlarla anlaşmalar, konserler derken şarkısı sayesinde de yeniden gelme ihtimali olan kapanma günlerine oldukça iyi bir hazırlık yapmış oldu.

Kazandıkları Yetmiyordu!

Ama bu da yetmedi Demet Akalın’a. Konserler, mekan anlaşmaları, Gelinim Mutfakta transferleri derken bir de üzerine reklam anlaşmasını patlatıverdi. Allah daha çok versin tabi. Ama artık nasıl korktuysa Pandeminin yeniden gelmesinden? Ardı ardına anlaşmalar, konserler, teklifler adeta havalarda uçuşuyor. Hatta Gelinim Mutfakta teklifini kabul etmesinden dolayı “Bir pop star niye yemek programı sunar?” sorusunun ardından “Allah’a şükür kıskanılacak yerin tam da ortasında oturuyorum. Eylül’de 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi. Bol bol izleyin!” cevabını vermişti. Ama Demet Akalın tüm bunlarla yetinmeyip bir de üstüne bir reklam anlaşmasını patlatıverdi. Akalın şimdi de bir mobilya markasının reklam yüzü oldu.

Artık Geçinebilir

blank

Ve artık tüm bunlarla görüyoruz ki, Demet Akalın her türlü Pandemi önlemine hazırlığını sağlam bir şekilde yapmış durumda. Eğer umarız olmaz ama, yeniden geçen yıl yaşadıklarımızı yaşayacak olursak Demet Akalın bu kez de “Geçinemiyorum” demez artık herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz