Bu Sevgi Can Yaman’ı Bile Şaşırttı: Hayranlar Dün Gece Adeta Kendilerinden Geçti! Çocuklar Havalarda Uçuştu

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Bu Sevgi Can Yaman’ı Bile Şaşırttı: Hayranlar Dün Gece Adeta Kendilerinden Geçti! Çocuklar Havalarda Uçuştu

Özel hayatındaki gelişmeler ve ara sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı enteresan paylaşımlarla gündemden düşmeyen Can Yaman şimdi de İtalya’da az daha bir izdihama daha neden oluyordu. İtalya’da gerçekten çok sevilen Can Yaman dün gece saatlerinde hayran akınına uğradı. Şaşkınlığı bakışlarından ve hareketlerinden anlaşılan Can Yaman bakın neler yaptı!

İzdihama Neden Olacaktı

Dün akşam saatlerinde İtalyan hayranlarının akınına uğrayan Can Yaman adeta sevinçten ve şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırdı. Olduğu yerin önünde toplanan hayranlar çığlıklar eşliğinde oyuncuya olan sevgilerini gösterdiler. Bu esnada bazı aileler çocuklarının kendilerinden biraz yukarıda kalan Yaman’a tırmanmalarını sağladılar. Çocukları teker teker bulunduğu platforma alan Can Yaman hayranlarından gördüğü sevgiye bu şekilde karşılık verdi. Çocuklarla beraber fotoğraf çektiren ünlü oyuncu ardından hayranları ile vedalaşmak durumunda kaldı.

İtalya’da Çok Seviliyor

Yakın bir tarihte Roma Türk Büyükelçiliğinin reklam kampanyasına dahil olan ve bu kampanyanın ardından da adeta bir kültür elçisi gibi görülmeye başlayan Can Yaman İtalya’da gerçekten de çok seviliyor. Ülkede Erkenci Kuş ve Bay Yanlış dizileri ile ismini duyuran Can Yaman ardından oynadığı reklam filmi projeler ile gittikçe daha fazla bir üne sahip oldu. Şimdi de İtalyan halkı için önemli bir karakter olan Sandokan karakterinin canlandırıldığı aynı isimi dizide başrol oyuncusu olarak oynayacak. 19. yüzyıldan kalma bir korsan olan olan Sandokan’ın maceraları ilk 1883 yılında yayımlanır. Can Yaman da işte çok farklı dizi ve film projelerine konu olan Sandokan için büyük bir heyecanla kolları sıvamış durumda.

Bir de Parfümü Var

blank

Son olarak geçtiğimiz günlerde yeni parfüm markasının tanıtımını yapan Can Yaman, parfüm gelirlerinden elde ettiği gelirlerin bir kısmını İtalya’da çocuklar için kurduğu dernek için bağışlayacağını da açıklamıştı. Belli ki yakışıklı oyuncu bu hamleleriyle İtalya’da daha çok gönül fethedecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz