Demet Akalın Canlı Yayında Neden “Mini” Giymediğini Kendini Överek Açıkladı: “Olan Var Olmayan Var!”

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Demet Akalın Canlı Yayında Neden “Mini” Giymediğini Kendini Överek Açıkladı: “Olan Var Olmayan Var!”

Demet Akalın yine kendini öve öve bitiremedi! Her fırsatta söylediği sözlerle tepki çeken güzel şarkıcı bu defa da Star TV’nin canlı yayınında neden mini giymediğini kendi fiziğini överek açıkladı. Haftanın en az 4 günü kendini linçlettirecek açıklamalar yapmak da Demet Akalın’a özgü bir huy resmen!

Demet Akalın’ın Olayları!

Geçtiğimiz sene Koronavirüs pandemisinin ilk patlak verdiği günlerde “Geçinemiyorum” açıklaması yapan Demet Akalın bu olayın ardından sosyal medyadan büyük bir linç yemişti. Pandemi nedeniyle birçok sektör zarar gördüğü için binlerce kişi işsiz kaldı hatta bu yüzden intihar eden kişiler bile oldu. Böyle bir ortamda Demet Akalın’ın “Geçinemiyorum” açıklaması milyonca kişiyi sinirlendirdi! Bu olayın ardından ise sponsorlu Dubai tatili esnasında “Allah garibana veriyor!” diyerek kendisine “gariban” yakıştırması yapan Demet Akalın yine eleştirilerin hedefi olmaktan kaçamadı.

blank

Demet Akalın’ın “geçinemiyorum” dediği sene içinde “Hira Han” isminde bir restorant açması, DA kozmetik markasını kurması, yeni single çıkarması ve yakın arkadaşı Alişan’la birlikte Star TV’de program sunmaya başlaması dışında elbette sorun yok! Özellikle son bir yıldır hafta içi her gün canlı yayında sevenleriyle buluşan Demet Akalın, haftanın birkaç günü seyircilerini kızdıracak sözler söylemekten de geri durmuyor.

Demet Akalın

Demet Akalın Bu Sefer Kendini Övdü!

İlk olarak bir dönem yakın olduğu Aleyna Tilki hakkında “Yazık dünya starı olacağım diyordu. Şimdi çocuk dizisinde başrol oldu. Çok büyük konuşmayacaksın, şimdi Hira bile izlemiyor!” diyen Demet Akalın, Aleyna Tilki’ye savaş açmış oldu! Bu olaydan sonra ise ülkemizde Koronavirüs tedbirleri kapmasında yapılan 17 günlük tam kapanma esnasında Bodrum’a giden 500 bin kişiyi duyan güzel şarkıcı “Kimse param yok demesin, herkesin Bodrum’da evi var!” demesiyle yine birçok ünlüyü ve sosyal medya kullanıcısını kızdırdı.

Son olarak ise doktorlara çıkışan Demet Akalın, bugün yine büyük bir gafa imza attı! Demet Akalın ve Alişan’ın bugün yayınlanan programındaki konuklardan biri de Uğur Arslan’dı. Seda Sayan’la bir dönem sunduğu evlilik programı konusunda sohbet ederken Demet Akalın kendini övmeden duramadı; “Bana kızıyorlar ‘Neden kapalı giyiniyorsun boylu poslu kadınsın, nerede o minilerin, nerede o bacakların’ ama ben her gün her gün mini giyemem ki! Olan var olmayan var, mini için güzel bacakları olan var olmayan var. Ramazanda böyleyiz!”

Benzer Haberler

Mükerrem 11 Mayıs 2021

Kadın doğru söylüyor param yok diyorlar maşallah hiçbir şey den geri kalmıyor

Yorum Yaz