Söylemezsem Olmaz’da Gözyaşları Sel Oldu: Bircan Bali Ayrıldığı Eşi Ömer Gezen İçin Canlı Yayında Ağladı!

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’da Gözyaşları Sel Oldu: Bircan Bali Ayrıldığı Eşi Ömer Gezen İçin Canlı Yayında Ağladı!

Bugün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında duygular anlar yaşandı! Beren Saat’in 2004 yılında kaybettiği ilk aşkı Efe Güner’in konusu esnasında Bircan Bali, eski eşi Ömer Gezen’i hatırlayınca gözyaşlarına hakim olamadı ve canlı yayında ağladı!

Canlı Yayında Duygusal Anlar!

Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz masasının kaotik ortamı çok meşhur! Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto hafta içi her gün Beyaz TV stüdyolarında magazin gündemiyle alakalı yorumlar yapıyor ve birbirinden farklı iddialar ortaya atıyor. Bu iddialar genellikle asparagas çıksa da; kaotik yorumcularımızın amacı konuşulmak olduğu için söyledikleri haberlerin doğru ya da yanlış olması fark etmiyor! Bir şekilde kendilerine gündem malzemesi bulabiliyorlar.

blank

Ancak bugün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında uzun zaman sonra bir ilk yaşandı ve herkes duygusallaştı! Son olarak Seren Serengil’in “Dumping Sendromu” açıklanırken Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil gözyaşlarını tutamamış ve güzel yorumcuya sarılıp hep beraber ağlaşmıştı. Bu olayın üzerinden aylar sonra Bircan Bali, geçtiğimiz haftalarda boşandığı eski eşi Ömer Gezen için canlı yayında gözyaşı döktü.

blank

Canlı Yayında Gözyaşları!

Aslında konu Beren Saat’in ilk aşkı Efe Güray’ın doğum gününde paylaştığı fotoğraftı. Bircan Bali ve Seren Serengil bu konu hakkında fikirlerini beyan ettikleri sırada; Bircan Bali’nin aklına boşandığı eski eşi Ömer Gezen gelince gözyaşlarına hakim olamadı ve ağlamaya başladı. Seren Serengil, bu konuda Beren Saat’e hak verdi. Kendisinin kaybettiği bir sevgilisi olsa onu Instagram hesabından paylaşacağını söyledi.

Bircan Bali ise sadece eğer eski eşi ve kızının babası Ömer Gezen’e bir şey olursa onu Instagram hesabından paylaşacağını söyledikten sonra gözyaşlarına hakim olamadı ve canlı yayında ağlamaya başladı. Güzel sunucuyu teselli eden kişiler ise Seren Serengil ve Arto oldu. Bircan Bali’nin ağlamasından sonra konu hemen değişti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz