Söylemezsem Olmaz’ın Demirbaşı Bircan Bali Tiktok Akımlarını Instagram Reels’a Yükleyince Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Demirbaşı Bircan Bali Tiktok Akımlarını Instagram Reels’a Yükleyince Ortalık Karıştı!

Söylemezsem Olmaz’ın demirbaş yorumcu ve moderatörü Bircan Bali, ünlü Tiktok akımlarını Instagram Reels’a yükleyince ortalık karıştı! Birçok kişi Bircan Bali’nin yapmaya çalıştığı şeyleri anlamlandıramadı.

Tiktok Yeni Kuşağın Gözdesi!

Bildiğiniz gibi çağımız yeni vebası Tiktok! İlk piyasaya çıktığından beri agresif pazarlama yöntemleriyle milyonlarca hatta milyarlarca kullanıcıya ulaşan Tiktok’u seven çok seviyor sevmeyen nefret ediyor. Alıştığımız diğer sosyal medya kanallarından oldukça farklı olan Tiktok’u ya çocuklar ve ergenler yani Z/Alfa kuşağı kullanıyor ya da yeni evli gelinler sağa sola hava atmak için kullanıyor. Ancak Tiktok’ta yayılan akımlar genellikle diğer sosyal mecralarda kendine yer bulamayıp sadece Tiktok içinde kalıyor.

blank

Instagram’ın sahibi Mark Zuckerberg her ne kadar Tiktok’a rakip olmak için Instagram’a Reels özelliğini getirmiş olsa da; Instagram kullanıcıları genellikle Reels’tan daha fazla etkileşim almak için normal videoları Reels kısmına yüklemeyi tercih ediyor. Bu yüzden Tiktok’taki “akımlar” Instagram’da türemiyor. Tiktok’ta yayılan ve popüler olan akımlar Instagram, Twitter gibi mecralarda paylaşılmadığı için Tiktok’ta yaşananlar Tiktok’ta kalır dersek yanlış olmaz.

Bircan Bali

Bircan Bali Uygulamaları Karıştırdı!

Ancak Söylemezsem Olmaz’ın demirbaş yorumcusu ve moderatörü Bircan Bali Tiktok akımlarını Instagram Reels’te denemeye çalışınca birçok takipçi Bircan Bali’nin ne yapmaya çalıştığını anlamadı! Bildiğiniz gibi Bircan Bali uzuuuuun yıllardır Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programında hem sunuculuk hem de yorumculuk yapıyor. Daha önceki sezonlarda Ece Erken ve Seda Akgün’le gıybetin dibine vuran Bircan Bali bu sezonda gıybetin dozunu arttırarak yanına yeni kişiler ekledi.

Magazin kraliçesi lakaplı Seren Serengil ve kankitosu Arto’nun Söylemezsem Olmaz masasına katılmasıyla şer grubunu oluşturan üçlümüz; hafta içi her gün birbirinden farklı isimler hakkında konuşmaktan ve iddialarla ortalığı karıştırmaktna geri durmuyor. Yavaş yavaş sezon sonuna yaklaştığımız bugünlerde Bircan Bali; Instagram’ın Reels özelliğine bir hayli takıldı! Tiktok akımlarını Instagram’a uyarlayan Bircan Bali özellikle de son paylaştığı makyajsız ve makyajlı haliyle büyük beğeni topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz