Gözler Acun Ilıcalı’da! Somer Sivrioğlu Kendine Yeni Bir Kariyer Yolu Çizdi: Masterchef Koltuğu Sallanıyor mu?

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2021

Gözler Acun Ilıcalı’da! Somer Sivrioğlu Kendine Yeni Bir Kariyer Yolu Çizdi: Masterchef Koltuğu Sallanıyor mu?

Masterchef bir sezona daha bomba gibi başladı ve öyle de devam etti. Her hafta bir yarışmacının veda ettiği Masterchef’te bu kez de Somer şefin ayrılacağı dedikoduları yayılmaya başladı.

İddialara Göre Artık Masterchef’te Yer Almayacaklardı!

Masterchef’in yeni sezon elemelerinin başladığı duyurulduğunda şeflerle ilgili haberler sosyal medyayı sarsmıştı. İlk olarak Mehmet Yalçınkaya’nın artık programda yer almayacağı konuşulmaya başlamıştı. Sebep olarak ise Mehmet şefin, bir önceki sezonda yapılan ifşalardan rahatsızlık duyduğu gösterilmişti.

blank

İkinci iddia ise Danilo Zanna hakkındaydı. Bugünlerde eşi Tuğçe Demirbilek ile yaşadığı ayrılıkla gündeme gelen ünlü şef, Masterchef’in yeni sezonundan önce birçok reklam projesinde yer almıştı ve iddialara göre amacı yeni sezonda Masterchef jürisi olarak görev yapmamak için para biktirdiğiydi.

blank

Üçüncü iddia ise Somer Sivrioğlu’nun pandemi sebebiyle Türkiye’ye gelemeyeceği, bu sebeple de Masterchef jürisinde yer alamayacağıydı. Somer şefin bu iddialar üzerine sosyal medya hesabından herhangi bir açıklama yapmaması da bu iddiaları kuvvetlendirmişti.

Çok Geçmeden Gerçekler Anlaşıldı!

blank

Ancak Masterchef’in yeni sezonu başlar başlamaz bu krkular ortadan kalktı. İlk fragmanla birlikte Masretchef’in simgesi haline gelen 3 şefin de kadroda eksiksiz yer aldığı görüldü. Bu haberle sevinen seyirci, sosyal medya paylaşımları ve yorumlarıyla haberlerin asılsız çıkmasına ne kadar mutlu olduklarını belirtti.

Somer Şef’in O Paylaşımı Herkesi Şaşırttı!

blank

Fakat Somer şefin son paylaşımı kafaları karıştırdı. Bir çömlek yapım atölyesinde çekilen videosunu sosyal medya hesabında paylaşan Somer Sivrioğlu, adeta yeni bir kariyer yolu çizmiş gibiydi. Bu paylaşımın üzerine “Somer şef Masterchef’i bırakıyor mu? sorusu akıllara geldi.

Acun Ilıcalı’nın da konu ile ilgili bir açıklama yapmaması üzerine gerçek anlaşıldı; Somer şef, denemek amacıyla çömlek tezgahının başına geçmişti. Bu gerçeğin ortaya çıkışından sonra tüm Masterchef izleyicileri rahat bir nefes aldı. Bakalım önümüzdeki günlerde Somer Sivrioğlu yeni iş kollarına da el atacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz