Alişan Aldığı Son Darbenin Ardından Buse Varol’u da Yanına Alarak Ülkeyi Terk Etti: Takipçileri Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2021

Alişan Aldığı Son Darbenin Ardından Buse Varol’u da Yanına Alarak Ülkeyi Terk Etti: Takipçileri Şoke Oldu!

Ünlü şarkıcı Alişan magazincilerle yaşadığı gerginliğin ardından kendini yurt dışına attı! Son günlerde toparlanmaya çalışan ve kendini ailesine adayan ünlü şarkıcı şimdilerde eşi Buse Varol’la birlikte güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. Arkadaşlarıyla birlikte Monaco’ya giden çiftimiz kötü günleri unutmaya ve kendilerini yeniden bulmaya çalışıyor.

Alişan’ı Sonunda Çıldırttılar!

Bildiğiniz gibi Alişan geçtiğimiz aylarda menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybetti. Bu acıdan sonra kendisini ailesine ve özellikle de yeğenlerine adayan Alişan bir de gazetecilerden darbe yedi! Her sabah yeğenlerini okula bırakan ünlü şarkıcı, ortaya atılan iddiaya göre okulun önünde özel bir park yerini kullanıyormuş bu yüzden de veliler şikayet ediyormuş!

blank

Bu iddianın ortaya çıkmasının ardından Alişan, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile böyle bir durumun yaşanmadığını söyleyerek habercilere sitem etti; “Ne kadar büyük bir haber, ne kadar büyük bir yanlış, Alişan yeğenlerini almaya gitmiş de özel park yeri kullanmış!!! Herkesin her gün park ettiği yere boş diye park etmeye çalışmak büyük bir ayrıcalık ve yasadışı bir şey!! Gerçekten bunu haber yapmak da büyük bir haber başarısı!!! Bu mübarek kandil günü bunu haber yapıp altına da vicdandan, merhametten, nasibini almamış herkesi Allah’a havale ediyorum.. Biz acımızı sarmaya çalışıyoruz lütfen beni ve ailemi rahat bırakın.. Ben ne kimseden ayrıcalık ne de başka bir şey istiyorum.. Ne özel park alanım var ne de şöförüm.. Sadece amacım yeğenlerimi okuldan almak her anne babanın yaptığı gibi.. Ben kardeşimi kaybetmişim acıların en büyüğünü yaşamışım, yapacağınız hiçbir şey beni yaralamaz üzmez.. Ama bu kadar merhametten, anlayıştan yoksun insan olması!!!”

Buse Varol ve Alişan’dan Monaco Tatili!

blank

Yaşadıklarından sonra bir de iddialara yanıt vermek zorunda kalan Alişan, bu olaydan sonra Buse Varol’u da alarak yurt dışına çıktı. Yaz boyunca tatile çıkamayan Tektaş ailesi şimdilerde Monaco’da arkadaşlarıyla birlikte güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. Oradan fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyorlar elbette.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz