Demet Akalın Çok Sert Eleştirmişti! Aleyna Tilki’den Cevap Geldi: “İyi Müzikten Anlayanlar Bana Destek Verdi”

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Demet Akalın Çok Sert Eleştirmişti! Aleyna Tilki’den Cevap Geldi: “İyi Müzikten Anlayanlar Bana Destek Verdi”

Aleyna Tilki bir mağaza çıkışında kameralara takıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, dünyaya açıldığı parçası hakkında konuştu. Demet Akalın’ın sert eleştirilerine ise genç şarkıcıdan yanıt geldi.

aleyna tilki-demet akalın

Aleyna Tilki, ilk İngilizce şarkısı olan Retrograde ile dünyaya açıldı. Daha ilk günden binlerce izlenmeye ulaşan şarkı için aylardır emek veren genç yıldız, dünya müzik listelerine bile ilk sıradan girmeyi başardı.

aleyna tilki-demet akalın

Sadece şarkıyla değil, Rekrograde’e çektiği kliple de sosyal medyanın gündemine oturan genç yıldız, iyi yorumlar kadar kötü yorumlar da aldı. Hatta hatırlarsanız, Retrograde’in ilk çıktığı günlerde Aleyna, “Kimse bana destek olmadı” diye isyan etmişti.

“Dünya Starı Olacağım Dedi Çocuk Dizisinde Oynuyor”

Bu eleştirilerin en ağırı şüphesiz Demet Akalın’dan geldi. Akalın, sunuculuğunu üstlendiği sabah programında “Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. ‘Kimse bana destek olmuyor’ demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini.” demişti.

aleyna tilki-demet akalın

Bu eleştirilere ise Aleyna Tilki’den yanıt geldi. Ünlü şarkıcı çok genç yaşta olduğu için müzikalde oynamanın uygun olduğunu dile getirmişti. Genç şarkıcı bu sözlerini Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızları örnek göstererek desteklemişti.

“Çok Yakında Dünya Starı Olacağım”

Bugün kameralara takılan genç sanatçı yeni şarkısı hakkında konuştu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aleyna, Retrograde’in klibi ile ilgili hem yurt dışından hem de Türkiye’den çok güzel tepkiler aldığını söyledi. Dünya starı olmasına çok az kaldığını dile getiren genç sanatçı, hakkını vererek çalıştığını söyledi.

aleyna tilki-demet akalın

Gazeteciler, Aleyna’ya Demet Akalın’ın sert eleştirilerini hatırlatınca ise genç sanatçı, “İyi müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir ekiple çalıştığının kavrayabilecek birçok insan bana destek verdi.” diye cevap verdi.

Benzer Haberler

Aybe Gül 20 Mart 2021

Hep hayalimdir bu kizla sarki yapmak😌😌

Özlem 21 Mart 2021

Kadın düşmanı kıskanç fasist

Yorum Yaz