Dedikodu Kazanı Fokurduyor: Çağatay ve Kıvanç Küstü mü? Saba Tümer’den İtiraflar, Ezgi Mola Aşka Geldi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

20 Mart 2021

Dedikodu Kazanı Fokurduyor: Çağatay ve Kıvanç Küstü mü? Saba Tümer’den İtiraflar, Ezgi Mola Aşka Geldi!

Ünlüler dünyasında oldukça hareketli bir gün yaşandı! Bakalım 20 Mart Cumartesi günü magazin camiasında neler olmuş.

1. Ezgi Mola Yine Aşka Geldi!

Ezgi Mola

Güzel oyuncu Ezgi Mola’nın Jason Statham’a olan düşkünlüğünü bilmeyen var mı? Konu Jason Statham olunca 16 yaşındaki genç kızlar gibi fangirllüğe soyunan Ezgi Mola, Jason Statham’ın Türkiye’den paylaştığı bir fotoğrafın altına “Sen Mutlu Ol” şarkısının sözlerini yorum olarak gönderdi. Ezgi Mola’nın bu yorumu kısa süre içinde 15 binden fazla like aldı. Biri Ezgi Mola’nın üzerine Jason Statham’ı atsın lütfen! Bu arada detaylar için:

2. Doya Doya Moda Programında Yine Jüri Değişti!

Doya Doya Moda

TV8’in sevilen moda programı Doya Doya Moda’da yine bir jüri üyesi değişti! Kemal Doğulu’nun yerine birkaç hafta önce İvana Sert gelmişti. Fakat İvana Sert’te yarışmadan ayrıldı! Ancak İvana Sert’in yerine ise ünlü styling Umut Eker dahil oldu. Hayırlı olsun! Bu arada detaylar için:

3. İstanbul Sözleşmesinin Kaldırılması Sosyal Medyada Olay Oldu!

blank

Bir süredir tartışma konusu olan, kadınları korumayı amaçlayan İstanbul Sözleşmesi “Türk aile yapısına uygun olmadığı” gerekçesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından çıkarılan genelge ile feshedildiği resmi gazetede duyruldu. Sabah saatlerinde bu haberin yayılmasının ardından; ünlü simalardan tepki gecikmedi. Bu arada sabah saatlerinde “Türk aile yapısına uygun” bir adam eski eşini ve kayınvalidesini öldürdü.

4. Ali Sunal Hastaneden Taburcu Oldu!

Ali Sunal

Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu oğlu Ali Sunal ve kız kardeşi Ezo Sunal’ın Koronavirüs kaptığını öğrendik. Hatta Ali Sunal’ın durumu ağırlaştığı için tedavisine hastanede devam edileceğini bilgisine erişmiştik. Fakat bugün Instagram hesabından bir açıklama yapan Ali Sunal, iyi olduğunu ve hastaneden taburcu olduğunu söyledi. Ali Sunal’a Çok geçmiş olsun! Bu arada detaylar için:

5. Saba Tümer Neden Çocuk Yapmadığını Açıkladı!

blank

Exxen’de yayınlanan Katarsis programına konuk olan ünlü sunucu Saba Tümer neden çocuk sahibi olmadığını gözyaşları içinde anlattı; “Çocuk yapmadım. İçinden bilmediğin bir şey çıkacak. Sağlıklı mı olacak, nasıl biri olacak bilmiyorsun. Annemin vefatında teyzem bana ‘ben çocuklarıma bu acıyı yaşatmamak için evlenmedim’ demişti. Ben de o yüzden çocuk yapmadım. Ona ölüm acısı yaşatmamak için.”

6. Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Küstü!

blank

Bir dönem oldukça yakın arkadaş olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy, Instagram üzerinden birbirlerini takipten çıkarttılar! Yakışıklı oyuncuların takipçilerinin gözünden kaçmayan bu detay; kısa sürede sosyal medyada olay oldu! Ancak taraflardan bu konuya ilişkin bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz