Volkan’ın Boşanmak İstediğini Öğrenen Derin Çıldırdı! Sadakatsiz’in 23’üncü Bölüm Fragmanı: Asya’nın Evine Ne Oldu?

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Volkan’ın Boşanmak İstediğini Öğrenen Derin Çıldırdı! Sadakatsiz’in 23’üncü Bölüm Fragmanı: Asya’nın Evine Ne Oldu?

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Sadakatsiz’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her hafta Çarşamba günleri izleyicileri ekrana kilitleyen Sadakatsiz dizisinde ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor!

Sadakatsiz

Cansu Dere’nin Oyunculuğu!

Uzun süredir ekranlarda olmayan Cansu Dere, Asya karakteriyle içimizin yağlarını eritiyor! Son olarak Blu TV’nin “Şahsiyet” dizisinde izlediğimiz Cansu Dere’yi gerçekten de özlemişiz. Ezel’de canlandırdığı Eyşan karakterinden sonra televizyon ekranlarına bir süre ara veren güzel oyuncunun dönüşü muhteşem oldu!

Cansu Dere

Cansu Dere’yle özdeşleşen Eyşan karakteri, sosyal medyada günümüzde bile hala konuşulmaya devam ediyor. Ancak özellikle Z kuşağı; Cansu Dere’yi Asya karakteriyle tanıdı. Hal böyle olunca sosyal medya; Cansu Dere’yi Eyşan’la tanıyanlar ve Asya’yla tanıyanlar olarak ikiye bölündü! Hatta pek çok izleyici; Asya’nın başına gelenlerden sonra “İçindeki Eyşan’ı çıkart artık!” yorumları yapmaktan da geri durmuyor.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk

Sadakatsiz’in 23’üncü Bölüm Fragmanı!

Fakat Asya karakterinin de kendinden emin, özgüvenli tavırlarına ve laf sokmalarına da hasta oluyoruz! Sadakatsiz’in son bölümünde, eski eşi Volkan’ı evine alan Asya; Volkan’ın barışma teklifiyle oldukça şaşırdı! Asya’yı aldattığı Derin ile evlenen Volkan, Derin’den boşanmak istediğini Asya’ya söyledi. Ancak Volkan’ın bu sözleri Derin’in kulağına gidince ortalık karıştı!

Sadakatsiz’in 22’inci bölümünde Volkan’ın karaktersizliğine bir kez daha sövdük! Ancak dizinin 23’üncü bölüm fragmanında; Volkan’dan intikam almak isteyen çıldırmış bir Derin görüyoruz! Kızı Zeynep’i annesinin yanına gönderen Derin, Volkan’ın kıyafetlerini parçalıyor. Bu sırada Volkan içeri girdiğinde ise Derin’i çıldırmış bir halde buluyor. Asya’nın evi ise biri tarafından dağıtılmış. Ama bunu yapan kim?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz