Sen Çal Kapımı Dizisinin Avukat Ceren’i Melisa Döngel’den İstanbul Sözleşmesi Paylaşımı! Ben Hiç Öldürülmedim

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Sen Çal Kapımı Dizisinin Avukat Ceren’i Melisa Döngel’den İstanbul Sözleşmesi Paylaşımı! Ben Hiç Öldürülmedim

Sen Çal Kapımı dizisinin genç oyuncularından birisi olan Melisa Döngel’den İstanbul Sözleşmesi’nin feshine ilişkin anlamlı video. Bugün birçok medyatik ismin yaptığı paylaşımlara ünlü sanatçı da sesiyle ve müziğiyle destek verdi.

Melisa Döngel’in Kısa Hikayesi

Melisa Döngel’i 2014 yılında Elif dizisi ile görüyoruz. Bunun ardından 2016 yılında yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinin Sevtap’ı olarak tanıdık. Aynı dönemde Arka Sokaklar’da da karşımıza çıkan Melisa Döngel dizinin Nil karakterine hayat verdi. Ardından Burak Deniz, Hazal Kaya ve Reha Özcan ile birlikte rol aldıkları Bizim Hikaye dizisinde Deniz karakteri ile gördük kendisini. Aşk Ağlatır dizisinin yanı sıra Sadakatsiz dizisinde de konuk oyuncu olarak karşımıza çıkan Melisa Döngel halen Sen Çal Kapımı dizisinin Avukat Ceren’ini canlandırıyor.

İstanbul Sözleşmesi Yaşatır!

Dün gece Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmesine birçok ünlü sanatçıdan tepkiler yağdı. Melisa Döngel ise bu konuya dair düşünce ve duygularını yine sanatla göstermeyi tercih etti. Bugün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda Deniz Tekin’in seslendirdiği “Ben Hiç Öldürülmedim” isimli şarkısını paylaştı. Paylaşımın ardından dakikalar içerisinde çok sayıda beğeni ve görüntüleme alan Melisa Döngel de İstanbul Sözleşmesi’nin feshine sessiz kalmayan sanatçılar arasına girdi.

İstanbul Sözleşmesi Paylaşımları Bitmiyor!

blank

Dün gece saat 02.00’de yayınlanan fesih kararına ilişkin sabahın erken saatlerinden bu yana çok sayıda sanatçıdan birçok tepki mesajları yayınlandı. Sosyal medya hesaplarından tepkilerini gösteren sanatçıların arasında Demet Evgar, Şevval Sam, Berrak Tüzünataç, Pınar Altuğ, Farah Zeynep Abdullah, Ceylan Ertem gibi daha birçok sanatçı bulunuyor. Kadın sanatçıların yanı sıra magazin dünyasının birçok ünlü erkek siması da paylaşımları ile kadınlara destek mesajlarında bulundu.   

Benzer Haberler

Keziban Kırelli 21 Mart 2021

E İstanbul sözleşmesi feshedilmeden önce kadına şiddet yokmuydu sanki fesihten önce kaç kadın öldürüldü kaç kadın madur oldu ya İstanbul un sözleşme feshiyle şiddet ne çoğalır ne azalır önce yamuk hakimler savcıların düzeltilmesi lazım ki takım elbise giyip mahkemeye çıkan katil lavukları adam zannedip berat veriyorlar bi şeyi bi kararı savunurken veya protesto ederken neyi nasıl veya neyin davulunu çalıyoruz diye bakın yoksa siz bu kafayla kay kay lom size göre sevmeler hey yavrum hey

Yorum Yaz