Yasak Elma’nın Hasan Ali’si Erdal Özyağcılar’dan O İddialara Çapıcı Bir Açıklama Geldi! “Yanlış…”

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Yasak Elma’nın Hasan Ali’si Erdal Özyağcılar’dan O İddialara Çapıcı Bir Açıklama Geldi! “Yanlış…”

Fox’un sevilen dizisi Yasak Elma’nın Hasan Ali karakterine hayat veren Erdal Özyağcılar, Akmerkez’de kameralara takıldı. Başrol seçimi ile ilgili iddialara cevap veren usta oyuncunun söyledikleri gündeme bomba gibi düştü.

erdal özyağcılar-yasak elma

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren herkesi ekrana kilitleyen Yasak Elma, ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla reyting listelerini altüst eden dizinin hayranları katlanarak artmaya başladı.

erdal özyağcılar-yasak elma

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade gibi ünlü isimlerin olduğu Yasak Elma’nın usta oyuncusu Erdal Özyağcılar’dan çarpıcı açıklamalar geldi. Yapımcılar hakkındaki iddialara cevap veren ünlü sanatçı, konservatuvar göndermesinde bulundu.

“Yanlış…”

Bildiğiniz gibi sosyal medya günümüzde artık çok önemli. Nereye gideceğimizden ne satın alacağımıza kadar tüm kararlarımızı etkileyen sosyal medyanın etkisi dizi sektöründe de büyük. Hatta yapımcıların başrolleri sosyal medyadaki takipçisine bakarak seçtiğine dair iddialar var.

erdal özyağcılar-yasak elma

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar’dan bu iddialara göndermeli bir yanıt geldi. Ünlü sanatçı “Yanlış… Sosyal medyada hayranı çok olanları konservatuvara direkt almıyorlar” diye konuştu. 

Hukuk’u Bırakıp Konservatuvar Okudu

4 Ağustos 1948 doğumlu olan Erdal Özyağcılar Bursa Erkek Lisesi mezunu. Liseden sonra İstanbul Hukuk Fakültesinde eğitimine devam eden ünlü oyuncu, hukuk bölümünü ikinci sınıfta bırakarak İstanbul Belediye Konservatuvarına girdi.

erdal özyağcılar-yasak elma

Uzun yıllar İstanbul Şehir Tiyatrolarında sahnelenen çok sayıda oyunda rol alan Erdal Özyağcılar bu kurumdan emekli oldu. Tiyatronun yanı sıra pek çok sinema ve televizyon filminde rol alan ve seslendirme çalışmaları yapan Erdal Özyağcılar, Bizimkiler ve Elveda Rumeli dizileri ile geniş kitlelerce tanınmış ve sevildi.  Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Güzin Özyağcılar ile 1972 yılında evlenen oyuncunun bu evlilikten Emrah ve Zeynep adında iki çocuğu var.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz