Herkes Kanlar İçinde Yerde! Doruk Aklını Yitirip Arkadaşlarına Bıçak Çekiyor: Mucize Doktor 58. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

14 Nisan 2021

Herkes Kanlar İçinde Yerde! Doruk Aklını Yitirip Arkadaşlarına Bıçak Çekiyor: Mucize Doktor 58. Bölüm Fragmanı

Berhayat Hastanesi’nde olaylar durulmuyor. Bu kez de Doruk’la ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Tanju Hoca Demir’in ortadan kayboluşunun ardından Doruk’u da kaybedecek mi? İşte Mucize Doktor 58. Bölüm fragmanı!

Tanju Hoca Felç!

Geçtiğimiz hafta Ferman’ın ardından Tanju Hoca da felç geçirerek herkesi korkutur. Hatta hastanedeki tüm cerrahların başına bir şey gelmesi üzerine Vuslat Hanım hem Tanju Hoca’yı hem de Beliz’i kızdıracak şeyler söyler. Yapılan tüm tetkiklere rağmen felcin nedeni bulunamaz. Ancak Ali Vefa tüm bunların hastadan buluşan bir kene yüzünden olduğunu ortaya çıkarır. Diğer yandan Ferman ile ilişkileri biten Beliz ile Tanju Hoca arasında da farklı bir yakınlaşma başlar.

Ali Vefa Muhsin Korunmaz Rekabeti

serkan keskin - mucize doktor

Diğer yandan Ali Vefa yeni gelen Muhsin Hoca’dan tedirgindir. Bu tedirginliğinde haklı olan Ali Vefa bir şekilde kendisini hocası konumundaki Muhsin Korunmaz ile bir rekabet içerisinde bulur. Hatta bir vakayı Muhsin Hoca’dan önce çözmeye çalışır ve bu durum aralarındaki rekabeti daha da körükler.

Mucize Doktor 58. Bölüm Fragmanı!

Bu hafta ekranlara gelecek yeni bölüme ilişkin fragmanda ise Doruk’un ara ara ortaya çıkan rahatsızlığı artık saklayamayacağı bir hal alır. Hem geçmişteki travmaları hem de beynindeki muhtemel hasar nükseder ve bayılır. Tüm ekip Doruk’a ne olduğunu bulmaya çalışırken Doruk bir anda onlara bıçak çeker. Tanju hocanın emara alma fikrine ısrarla tepki gösterir. Tüm bu olanları izleyen yeni cerrah Muhsin hoca ise Doruk’un beyninde tümör olduğunu söyler. Doruk’a neler olacağına dair tüm gelişmeler Mucize Doktor 58. bölüm ile Perşembe günü FOX TV’de.

Benzer Haberler

İlkin 15 Nisan 2021

Mucize doktor bitmesin bundan başka izlediyim ve izlemiyçem lütfen arkadaşlar destek çıkın mucize doktor bitmesin lütfen final yapmayalım senarist lütfen

Yorum Yaz