Dedikodu Kazanı: Özcan Deniz’in Dayak Skandalı, Acun Ilıcalı 350 TL İçin Olay Çıkarttı, Mesut Özil’den Büyük Jest!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

13 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Özcan Deniz’in Dayak Skandalı, Acun Ilıcalı 350 TL İçin Olay Çıkarttı, Mesut Özil’den Büyük Jest!

Ünlüler camiasında suların durulmadığı bugünde de dedikodu kazanını kaynatıyoruz! Bakalım ünlülerimiz bugün neler yapmış? Hazırsanız magazin turu başlıyoor.

1. Şeyma Subaşı’nın “Hayalindeki” Bali Tatili Melisa’nın “Çilesi” Oldu!

Şeyma Subaşı

Sevgilisi Meedo ve kızı Melisa’yla Bali’de huzur dolu bir tatil geçiren Şeyma Subaşı; Bali’de eğlenirken Melisa tatil boyunca bazı zorluklarla karşılaştı! İlk olarak annesi tarafından zorla spor yaptırılan Melisa; ardından da Meedo yüzünden havuzu boyladı. Son olarak bugün ise Melisa’nın başı Bali’nin haylaz maymunlarıyla belaya girdi! Sağ salim Miami’ye dönseniz de bizler de rahatlasak. Bu arada detaylar için:

2. Acun Ilıcalı’nın Erzurumspor Bağış Gecesinde Gergin Anlar!

Acun Ilıcalı

Memleketinin takımı Erzurumspor’a desteğini esirgemeyen Acun Ilıcalı; dün akşam TV8’de geçtiğimiz senelerde Fenerbahçe’ye yaptığı gibi Erzurumspor’a bağış gecesi düzenledi. Toplamda 11 milyon TL’nin toplandığı gecede gergin anlar yaşandı! 350 TL bağış yapmak istediğini söyleyen bir kişiyi rezil eden Acun Ilıcalı, sosyal medyadan linç yedi; “Valla bağışın miktarı olmaz ama sizin niyette çok sevimli bir durum sezmedim ben. Yani sonuçta burada yardım gecesi. Önemli bir gece. Keşke o telefonu çevirirken biraz düşünseniz. İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu öyle şeyler? İyi şeyler yapar mısınız hayatta böyle? Var mı iyilikleriniz? Mesela bu akşam bizim vaktimizi çalmayarak güzel bir iyilik yapabilirsiniz. Di mi? Sevaba girersiniz” Bu arada detaylar için:

3. Alişan Canlı Yayında İlahi Söyledi!

Alişan

Ünlü türkücü Alişan, Star TV’de yakın arkadaşı Demet Akalın’la birlikte sabah programı sunmaya devam ediyor. Alişan’ın dünkü İsmail YK takliti hem ekran başındaki izleyicileri hem de reytinglerde yapımcıların yüzünü güldürdü. Bugün ise Ramazan modunu açan Alişan; canlı yayında ilahi seslendirdi! Bu arada detaylar için:

4. Özcan Deniz Feyza Aktan Davasında Yeni Gelişmeler!

Özcan Deniz Feyza Aktan

Hem evlilikleriyle hem de boşanmalarıyla gündemden düşmeyen Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın mahkemeleri devam ediyor! Eski eşi Özcan Deniz’den darp gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olan Feyza Aktan; mahkemeye sunduğu dilekçede Özcan Deniz’in kendisini bir kere değil birden fazla kez dövdüğünü ifade etti; “Özcan Deniz 2018 Haziran ayında Göcek tatilinde Feyza Aktan’a annesinin yanında şiddet uygulamıştır. En son şiddet olayı ise Haziran 2019 tarihinde Almanya’da tatilde yaşanmıştır. Özcan Deniz, Feyza Aktan’ı kız kardeşinin yanında darp etmiştir” Bakalım bu davanın sonu nereye varacak?

5. Mesut Özil – Amine Gülşe Çiftinden 100 Bin Euro’luk Yardım!

Amine Özil ve Mesut Özil

Fenerbahçe’ye transferiyle gündeme bomba gibi düşen Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftinin her adımları olay oluyor! Ülkeye döndükten sonra magazinciler tarafından yakından takip edilen çiftimiz; Ramazan ayı için ihtiyaç sahiplerine 100 bin euroluk yardım yapmaya karar verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz