Esra Erol’da Dejavu Yaşandı! Salih – Nilüfer – Mevla Konusu Yeniden Gündemde: Nilüfer Yine Salih’e Kaçtı!

Aleyna

ATV

13 Nisan 2021

Esra Erol’da Dejavu Yaşandı! Salih – Nilüfer – Mevla Konusu Yeniden Gündemde: Nilüfer Yine Salih’e Kaçtı!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programında bir ilk yaşandı! Geçtiğimiz aylarda bütün Türkiye’yi sarsan Nilüfer – Salih – Mevla konusu bugün başa sardı. Nilüfer’in annesi Hayriye Teyze yine kızını aramak için Esra Erol’un kapısını çaldı.

Esra Erol

Bundan birkaç ay önce Türkiye’deki milyonlarca kişinin ilgiyle takip ettiği Nilüfer – Salih – Mevla konusu ekran başındaki herkesi sinir etmişti. Ancak yaşanan onca olaydan akıllanmayan Salih ve Nilüfer; Hayriye Teyzenin iddiasına göre yine kaçtılar.

Esra Erol

Hayriye Teyze’nin Gözyaşı Dinmiyor!

Hatırlamayanlar ya da bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim; Nilüfer 19 yaşında bir genç kız, sosyal medyadan Salih ismindeki evli ve 3 çocuk babası biriyle tanışıyor. Kısa süre içinde ilişki yaşamaya başlayan ikili evden kaçarak kendilerine yeni bir hayat kurmak için beraber yola çıkıyor.

Esra Erol

Fakat işler yolunda gitmeyince Nilüfer ve Salih; Salih’in eşi Mevla’nın da yaşadığı aile evine geri dönüyor ve hep birlikte yaşamaya başlıyorlar. Evet bir nevi Mevla, kumasıyla birlikte birkaç ay boyunca aynı evde yaşamak zorunda kalıyor. Ancak bu gidişat Nilüfer’in annesi Hayriye Teyzenin Esra Erol’a başvurmasıyla değişiyor.

Esra Erol

Nilüfer Yine Kaçtı!

Kızını bulmak için programa gelen Hayriye Teyze sayesinde Mevla da kuma hayatından kurtuluyor. Ancak inatla boşanmak istemediğini dile getiren Mevla; kocası Salih’i affediyor ve tekrar kurulu düzenlerine geri dönüyorlar. Ancak dün Nilüfer’in Ordu’dan İstanbul’a kaçması herkesi şoke etti.

Nilüfer’in kardeşi Muhammet, ablasının daha önce Salih’le konuşmalarına şahitlik etmiş. Salih olduğu anlaşılmasın diye Salih’i “ATV Seda” olarak kaydeden Nilüfer’in yine Salih’le birlikte olduğu iddia ediliyor. Salih’in karısı Mevla’nın Instagram hesabında eşiyle fotoğraflarını kaldırması da bu iddiayı güçlendiriyor. Bakalım yaşadığımız dejavu sonucunda neler olacak? Hep birlikte bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Hacı ali alıç 13 Nisan 2021

Esra erol da heyecan kalmadı onlar paralı şebeke reyting tavan yapsın diye atv parayla tutmuştur

ipek 13 Nisan 2021

belliydi zaten adam olmayana laf anlatılmaz

Yorum Yaz