Demet Akalın Koronavirüs’e Yakalandı Ancak Yine Akıllanmadı! Sosyal Medyanın Dilinde: “Yemeğe Nereye Gitsek?”

Aleyna

Haberler

2 Mart 2021

Demet Akalın Koronavirüs’e Yakalandı Ancak Yine Akıllanmadı! Sosyal Medyanın Dilinde: “Yemeğe Nereye Gitsek?”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yine akıllanmak bilmiyor! Geçtiğimiz haftalarda ailesiyle gittiği Uludağ’da Koronavirüs kapan ve iki hafta boyunca evden çıkamayan Demet Akalın, karantina süresi biter bitmez kendini alışveriş merkezinde atmıştı.

Demet Akalın

Fakat Demet Akalın bununla da yetinmedi! Dün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koronavirüs Pandemisiyle ilgili yeni kararlardan bahsetti. Kademeli olarak normal hayata dönüş yapılacağını açıklayan Erdoğan, her şehir için farklı bir uygulamanın söz konusu olduğunu söyledi.

Recep Tayyip Erdoğan

Demet Akalın Akıllanmıyor!

Hal böyle olunca herkesin kafası karıştı! Demet Akalın önce “İstanbul’a ne oluyor?” tweetini attı. Fakat güzel şarkıcının bu sözü sosyal medyada büyük bir dalga konusu oldu. Ardından da hiçbir olaydan ders çıkarmadığını belli eden bir tweet daha attı: “Yarın şimdi nereye gitsek öğle yemeğine? Temizlik falan yapılmış mıdır?”

Evet hepimiz evlerde uzun süredir çok sıkıldık, bunaldık. Fakat daha geçtiğimiz hafta Koronavirüs’e yakalandıktan sonra koştura koştura kafe ve restorantlara gitmek ne derece sağlıklı bir karar? Burası tartışmaya açık bir konu.

Demet Akalın Yine Dalga Konusu Oldu!

Her söylediği söz ile gündem olmayı başarabilen Demet Akalın; dün gece yine Twitter’da attığı tweetlerle dalga konusu olmaktan kaçamadı. Ancak güzel şarkıcının Twitter’la başı gerçekten dertte; ne zaman bir tweet atsa ya linç yiyor ya da dalga konusu oluyor.

Dün gece ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından sonra “İstanbul ne oluyor?” tweeti atan güzel şarkıcıya ünlü fenomen Berkcan Güven dahil pek çok kişi İstanbul’u anlatmaya çalıştı. Demet Akalın ise gelen bu yorumlara gülerek cevap verdi. Özellikle Demet Akalın’a gelen sosyal medyadan gelen bazı İstanbul tanımlamaları:

Kısaca sizin anlayacağınız, Demet Akalın yine Twitter’da goygoy konusu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz