Esra Erol’un Programında Şoke Eden Fuhuş İddiası: “Fotoğraflarımı Çekip ‘Yeni Araçlar Geldi’ Diyerek Yayınladılar!”

Aleyna

ATV

2 Mart 2021

Esra Erol’un Programında Şoke Eden Fuhuş İddiası: “Fotoğraflarımı Çekip ‘Yeni Araçlar Geldi’ Diyerek Yayınladılar!”

ATV’nin gündüz kuşağını domine ettiğini hepimiz biliyoruz. Sabahları Müge Anlı, öğleden sonra ise Esra Erol! İki programda reyting sıralamasında genelde ilk onun içinde kendine yer bulabiliyor.

Esra Erol

Milyon lira harcanan diziler bile ilk onun içinde yer alamazken, sabah ve öğlen yayınlanan programların başarısı gerçekten takdire şayan!

Müge Anlı

Müge Anlı ve Esra Erol’un programında ara sıra gerginlikler ya da itiraflar yaşanmıyor değil. Mesela geçtiğimiz haftalarda hem Müge Anlı’nın programında hem de Esra Erol’un programında “terlik” krizi yaşanmıştı. Çok sinirlenen teyzeler, karşılarında olan kişilere terlik fırlatarak kendilerini rahatlatmaya çalıştılar. Bu arada detaylar için:

Esra Erol’un Programında Fuhuş Çetesi!

Fakat Esra Erol’un programında dün oldukça ilginç bir itiraf yer aldı. 19 yaşında evden kaçan Zeynep, yolda tanıdığı insanların yönlendirmesiyle fuhuş yapmaya teşvik edilmiş! Hatta Cuma günü yayında, “Yolda Zeynep’i ağlarken gördük, gidecek yeri yoktu. Yanıma aldım, yardım etmek istedim” diyen Aysel ve İsmail çiftinin de fuhuşa yer sağladığı ve kadın ticareti yaptığını 19 yaşındaki Zeynep itiraf etti.

Aysel ve İsmail

Hatta Aysel’in iki oğlunun hapiste olduğu öğrenildi. Aysel’in çocuklarından biri kadın ticareti yüzünden hapisteyken, diğeri madde satışı nedeniyle yargılanıyormuş! Bu aileden 5 bölümlük Netflix dizisi çıkar!

Esra Erol programı

19 yaşındaki Zeynep’in annesi Gürcünaz teyze ise Cuma günü bütün bu olaylar karşısında fenalık geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Gürcünaz teyze dünkü yayında yoktu, iyiki de yoktu. Kızı Zeynep’in anlattığı şeylere yürek dayanmıyor! Evden kaçtığından beri 10 farklı kişiyle “meydanlarda” tanıştığını ve o kişilerin evinde kaldığını söyleyen Zeynep; her yanında kaldığı kişinin onun üzerinden para kazanmaya çalıştığını itiraf etti.

Zeynep

“Yeni Araçlar Geldi!”

En son yanında kaldığı kişinin yanından ayrılınca sokakta kalan Zeynep’e, fuhuş için yer temin eden Halil ismindeki kişi “Para kazanmak ister misin?” sorusunu yöneltince çaresiz kalan Zeynep, Halil’e evet diyor. Bu sırada Halil, Aysel’in arayarak yeni bir kız olduğunu söylüyor ve fotoğraflarını gönderiyor.

Esra Erol programı

Zeynep için Aysel “tamam” dedikten sonra; Halil Zeynep’i, Aysel’in yanına götürüyor ve Zeynep’in fotoğraflarını çekerek WhatsApp’ta “Yeni araçlar geldi” şeklinde paylaşıyor. Ancak Zeynep; bu işi yapmak istemediğini söyleyince Aysel, genç kıza acıyor ve bu kızı yanına alıyor.

Fakat aradan bir süre geçtikten sonra Zeynep’i sigortalı bir çalışan olarak gösteren İsmail ve Aysel; genç kız üzerinden kredi çekmeye çalışıyor! Bütün bu olaylar ise Zeynep’in annesi Gürcünaz teyzenin, Esra Erol’un programına başvurmasıyla ayyuka çıkıyor.

Benzer Haberler

Nergis 2 Mart 2021

Ay esre yani Esra sende abartikca abartiyorsun

Nevin 2 Mart 2021

Esra şen gerizekalı misin

Nergis 2 Mart 2021

Ay esra

Gizem 2 Mart 2021

Iyiki bir sey yapmiyoruz dediler acıyıpta evine almis yoksa bu kız nasil duserdi kötü yola.mümkünse kimseye aciyipta evlerine almasinlar hicbir kadını yazık o anneye kizdaki sebepsiz gulmeler de sinir bozucu zaten allah sabir versin islah etsin

Yorum Yaz