Sefirin Kızı’nın Sancar’ı Engin Akyürek’i Eski Sevgilisi Cansu Taşkın’la Aynı Projede Görmek İstiyorlar

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Sefirin Kızı’nın Sancar’ı Engin Akyürek’i Eski Sevgilisi Cansu Taşkın’la Aynı Projede Görmek İstiyorlar

Bundan yaklaşık on sene önce aşk yaşayan Cansu Taşkın ve Engin Akyürek ilişkileri hakkında çok fazla konuşmuyordu. Sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın, Engin Akyürek ile ilgili sorulara ilk kez cevap verdi.

engin akyürek-cansu taşkın

Sefirin Kızı dizisinde fırtınalar estiren Engin Akyürek, 2011 yılının Best Model finalistlerinden Cansu Taşkın ile dolu dizgin bir aşka yelken açmıştı. Kameralara yakalanan ünlü çiftin ilişkisi magazin gündemine adeta bomba gibi düşmüştü. Çiftin yağmur altında dakikalarca sarılıp öpüştüğü ve ardından da beraber el ele, kol kola yürüdüğü yazılmıştı.

engin akyürek-cansu taşkın

O zamanlar Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde rol alan Engin Akyürek, oldukça tepki çekti. Akyürek’i çok beğendiği bilinen Demet Akalın bile “Engin Akyürek gözümden düştü, zevksizmiş” yorumunu yapmıştı. Aşk iddialarını bir süre yalanlayan ve arkadaş olduklarını dile getiren Cansu Taşkın’ın kendi reklamını yaptığı konuşulmuştu.

10 Senenin Ardından İlk Kez Konuştu

O zamanlar Best Model’de yarışan Cansu Taşkın, Engin Akyürek’e bir sevgilim bir arkadaşım diyordu. Birlikte çekildikleri fotoğrafları Facebook’a koyan fenomen isme, Engin Akyürek’ten “Benimle reklam yapmasın. Bu iş çirkinleşti.” mesajı gelmişti. Daha sonra bu olay unutuldu gitti tabii.

engin akyürek-cansu taşkın

Ancak geçenlerde Cansu Taşkın, uzun sürenin ardından Instagram’da Engin Akyürek ile ilgili ilk kez konuştu. Takipçilerinin sorularını yanıtlayan sosyal medya fenomeni, Engin Akyürek ile ilgili de konuştu. Bir hayranının ” Engin Akyürek de artık Instagram’da ikiniz aynı dizide oynasanız ne çok yakışırsınız” yorumuna, ünlü isim “Kısmet” yanıtını verdi. Cansu Taşkın bu yorumunun yanına dua emojisi de koymayı ihmal etmedi.

Engin Akyürek Günler İçinde Neredeyse 300 Bin Takipçiye Ulaştı

Instagram dünyasına yeni giriş yapan Engin Akyürek, paylaşımlarıyla olay oluyor. Birkaç gün içinde binlerce takipçiye ulaşan yakışıklı oyuncunun yazdan kalma bir fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum aldı. Instagram’a girmesiyle hayranlarını çok sevindiren ünlü oyuncu, daha neler paylaşacak merak içinde bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz