Sonunda Bu da Oldu! Demet Akalın Kızı Hira’yı Eğlendirmek İçin Eve TikTok Fenomenlerini Topladı

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Sonunda Bu da Oldu! Demet Akalın Kızı Hira’yı Eğlendirmek İçin Eve TikTok Fenomenlerini Topladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, eğlenceye ve partiye doymuyor. Kızı Hira için eve TikTok fenomenlerini çağıran Akalın, bol bol video paylaştı.

demet akalın fotoğrafı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve eski eşi Okan Kurt, geçtiğimiz haftalarda Covid-19’a yakalanmıştı. Okan Kurt hastalığı biraz ağır geçirse de karantina döneminden sağ salim çıktılar! İyileşip sabah programını sunmaya devam eden Demet Akalın, hastalık sırasında neler çektiğini de uzun uzun izleyicilerle paylaştı.

Demet Akalın ve Okan Kurt, virüsü Uludağ tatilinde kaptıklarını da açıkladı. Hatta Demet Akalın, tatile çıktıkları insanların hastalıklarını gizlediğini söyleyerek onlara sitem etti.

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Ama sürekli çıktığı Uludağ tatilleri ve kızı için yaptığı kalabalık doğum günü partisi hakkındaki eleştirilere kulaklarını tıkadı. Dün de kızı Hira için “Bu kadar da olmaz” dedirten bir şey yaptı, eve TikTok fenomenlerini topladı!

“Evi TikTokçular bastı”

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Demet Akalın’ın kızı Hira’nın, yaşıtı olan her çocuk gibi, sosyal medyaya yoğun bir ilgisi var. Özellikle de birkaç ay önce hesap açtığı TikTok’u çok seviyor. Hal böyle olunca, Demet Akalın kızı için eve TikTok fenomenlerini davet etti. Bu yaşında 270 bin TL’lik karne hediyesi alan, gerekirse kendisi için evin bir kısmına sınıf açılan Hira, bu eğlenceden de mahrum kalmamalıydı tabii ki!

Semih Varol, Sera ve Özgür Balakar gibi sevilen TikTok fenomenleriyle bir güzel eğlenen Hira, “geleceğin TikTokerı” ilan edildi. Ama ünlü şarkıcının bu hareketi karantina döneminde eve kebapçı çağırmasını hatırlattı ve tepki topladı. Yine de onun aldıracağını sanmıyoruz. “Nasılsa artık bağışıklığımız var” diye düşünmüş olmalı, artık misafirleri hiç eksik olmaz!

Evli, Mutlu, Çocuklu!

Semih Varol Özgür Balakar Sera

Fenomenler Hira’yı bir güzel eğlendirdikten sonra bir de TikTok videosu çekti tabii ki. Hem de Demet Akalın’ın en sevilen şarkılarından “Evli, Mutlu, Çocuklu” eşliğinde!

Demet Akalın, bu partiyi Hira’nın mutluluğu için verdi ama eleştiriler üzerine yine yağmur gibi yağacak! Bakalım, ünlü şarkıcının tepkisi ne olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz