Demet Akalın’dan Müzmin Bekar İrem Derici Hakkında Şok Sözler: Bul Artık Birini

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Demet Akalın’dan Müzmin Bekar İrem Derici Hakkında Şok Sözler: Bul Artık Birini

Demet Akalın ve İrem Derici müzik ve sosyal medya dünyasının gerçekten de ilginç kişilikleri arasında yer alıyor. Ne zaman ne diyecekleri bir şekilde merak konusu olan isimlerin başında gelen ikilinin bugünkü sosyal medya paylaşımları da yine dikkat çekiciydi. Magazin dünyasında müzmin bekar olarak tanımlanan İrem Derici’nin kendi fotoğrafının altına yaptığı yoruma bakın Demet Akalın nasıl bir yorum ekledi!

“Bugün de Böyle Bi Betonluk”

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan İrem Derici ve Demet Akalın’ın yolları bugün de bir şekilde kesişti. Yukarıdaki fotoğrafları “Bugün de Böyle bi Betonluk” diyerek paylaşan İrem Derici takipçilerinden kısa sürede birçok beğeni alırken fotoğraflara bir yorum da Demet Akalın’dan geldi. Akalın ünlü şarkıcı İrem Derici’ye “Fazlasın abla bul artık birini” şeklinde bir yorum yazdı.

Adamlara Bu Kadar Süslenseydin…

İrem Derici’nin güzelliğine vurgu yapan Demet Akalın müzmin bekar meslektaşına daha önce de bu minvalde tavsiyeler vermekte geri durmamıştı. Bundan bir süre önce Pandemi kısıtlamaları nedeniyle genellikle evde vakit geçirmek durumunda kalan İrem Derici takipçileri ile Instagram üzerinden bir araya geliyordu. Ve bu mecrada vaktini ne şekilde değerlendirdiğini paylaşan İrem Derici’ye Demet Akalın’dan ilginç bir yorum gelmişti. Demet Akalın meslektaşına o zaman da “Adamlara bu kadar süslenseydin şimdi kucağında bebeğin vardı” demiş ve herkesin ağzını açık bırakmayı yine başarmıştı. Ancak İrem Derici de ona “Ortada bir adam göremediğim için tercih etmemiş de olabilirim” şeklinde karşılık vererek altta kalmamıştı.

Bir Cevap Vermedi

Bugün yaptığı yorumda da “Fazlasın abla bul artık birini” diyerek yine meslektaşının bekarlığına vurgu yapan Demet Akalın’a İrem Derici’den bu sefer herhangi bir cevap gelmedi. Niyetinin iyi olduğunu düşünmüş ya da artık Demet Akalın’ı bu şekilde kabul etmiş olabilir, kim bilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz