Hülya Avşar Erken Final Yapan Masumiyetin Ardından Mutluluğu Buldu: Avşar Kızının Yüzünü Güldüren Gelişme

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Hülya Avşar Erken Final Yapan Masumiyetin Ardından Mutluluğu Buldu: Avşar Kızının Yüzünü Güldüren Gelişme

Yıllar sonra ekranlara geri dönmesine vesile olan Masumiyet dizisinin beklenmeyen bir şekilde ekranlara veda etmesinin şokunu yaşayan yalnızca izleyiciler olmadı. Dizide Hale Ilgaz rolüne hayat veren Hülya Avşar da bu karardan dolayı şok olmuş hatta bu kararı alanlara biraz sitem bile etmişti. Ama Avşar kızının moralini düzeltecek haber geldi. İşte Hülya Avşar’ın yüzünü güldüren gelişme!

Yıllar Sonra Masumiyet

Hülya Avşar’ı bugüne kadar birçok dizi ve sinema filminde gördük. Özellikle eski Yeşilçam filmleri ile şöhreti yakalayan Avşar’ın yer aldığı ilk dizi ise 1988 yapımlı Dünya Fraggle isimli bir dizi. Ardından Sevginin Gücü, Süper Yıldız, Ah Bir Zengin Olsam, Savunma, Kadın İsterse, Zümrüt, Kadın Severse ve Anadolu Kaplanı dizilerinde oynadı. Ardından 2015 – 2017 yılları arasında büyük bir yapım olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Safiye Sultan rolüne hayat verdi. Ve işte bu rolden sonra da Hülya Avşar’ı herhangi bir yapımda görmedik. Ta ki, Masumiyet’e kadar.

13 Bölüm İçin mi?

hülya avşar masumiyet

Aradan geçen dört yıldan sonra yeniden dizi setlerine geri dönmeyi kabul eden Hülya Avşar dizinin biteceği haberleri ile birlikte ilk tepkiyi veren isimlerden birisi oldu. “Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz?” diye veryansında bile bulundu. Ama olan oldu. Önce dizinin yayın günü değiştirildi ardından da final kararı alındı ve ekranlara veda etti.

Sonunda Yüzü Güldü

Ama Hülya Avşar gibi on parmağında on marifet bir insan için bu bir son anlamına gelmiyor elbette. Kendini uzun yıllar önce spora özellikle de tenise adayan Hülya Avşar için sonunda mutlu haber geldi. Pandemi yasaklarının yavaş yavaş esnemeye başlamasının ardından kortların da açılması Avşar kızının yüzünü güldürdü. Bugün Instagram hesabından yayınladığı yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü gibi Hülya Avşar çocuklar gibi şen adeta. Öyle görünüyor ki muhtemelen bu aralar kendisini sürekli kortlarda göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz