Doğum Günü Partisinde Dikkat Çeken Detay! Hande Erçel Kerem Bürsin’in dostlarının sınavını geçti

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Doğum Günü Partisinde Dikkat Çeken Detay! Hande Erçel Kerem Bürsin’in dostlarının sınavını geçti

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, bugün 34. yaşını kutluyor. Ailesinin ve arkadaşlarının sevgi seline boğulan oyuncuyu, tabii ki sevgilisi Hande Erçel de yalnız bırakmadı. Hatta son paylaşımlardan anladığımız kadarıyla Kerem Bürsin’in arkadaşlarının testini de geçti!

Kerem Bürsin Hande Erçel

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, bugün 34 yaşına girdi. 2014’ün en sevilen dizisi “Güneşi Beklerken” ile hayatımıza giren Kerem Bürsin, o günden beri başrollerden başrollere koşturdu. Ama seçtiği projeler uzun bir süre rating konusunda şanssızlık yaşadı, ta ki geçen yaz başlayan “Sen Çal Kapımı” dizisine kadar! Bu dizi sayesinde Kerem Bürsin hem yurt dışındaki popülerliğini artırdı hem de aşkı yakaladı. Dizide başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, en popüler dizi çiftlerinden birine dönüştü. Nihayet, bu aşk gerçeğe dönüştü. Böylece, 34. yaşı Kerem Bürsin’in en uğurlu yaşı oldu!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Aylarca aşk dedikodularından kurtulamayan ve her fırsatta yalanlayan ikili, dizi sezon arası verdiği anda birlikte tatile çıktı. Sonra da, “Olursa söyleriz demiştik, oldu” diyerek işin içinden sıyrıldı! Zaten artık önemli olan şey saklamaları değil, çok sevilen bir çiftin kavuşmasıydı. Mutlulukları fotoğraflardan taşan çift, Kerem Bürsin’in doğum gününü de elbette birlikte geçirdi. Sabah, sevgilisi için harika bir kutlama mesajı yayınlayan Hande Erçel, hayranlarından artı puan topladı.

Dikkat Çeken Detay

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin’in yakın arkadaşları da bir doğum günü partisi hazırladı tabii ki. Malum, Kerem Bürsin’in Yasemin-İzzet Özilhan çifti başta olmak üzere çok az kişiden oluşan çekirdek bir arkadaş grubu var. O çemberin içine de pek kimseyi almıyorlar! Görünen o ki, Hande Erçel bu testi de geçti.

Kerem Bürsin Hande Erçel Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan’ın dostu Kerem Bürsin için yaptığı doğum günü partisinde Hande Erçel de vardı. Belli ki, Hande Erçel sevgilisinin arkadaşlarını da kalbinden vurmayı başardı!

Benzer Haberler

Nurcan 5 Haziran 2021

Hande Erçel ve Kerem Bursin birbirlerine çok yakışıyor inşaallah en kısa zamanda evlenirler

Yorum Yaz