Demet Akalın, Soluğu Kayak Merkezinde Alanlardan Biri Oldu! Uludağ’dan Verdiği Pozla Dikkat Çekti

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Demet Akalın, Soluğu Kayak Merkezinde Alanlardan Biri Oldu! Uludağ’dan Verdiği Pozla Dikkat Çekti

Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasına bir esneklik getirildi. Kayak merkezlerine gitmenin serbest olmasıyla ünlüler camiası Uludağ’a, Kartalkaya’ya akın etti! Lüksü sevmesi ve bunu göstermesiyle bilinen Demet Akalın da durur mu? Durmadı! O da ailesi ve arkadaş grubuyla Uludağ’daydı. Ünlü şarkıcı ailesiyle ve arkadaşlarıyla attığı fotoğraflarla da bir hayli konuşuldu.

Annesine Aldığı Araba Çok Konuşuldu

Demet Akalın son dönemlerde maddi durumu ve bu yönde yaptığı açıklamalarıyla konuşuluyor. Ünlü şarkıcı, geçenlerde Exxen’e üye olamadığı için yorum yapınca bir takipçisinden tepki görmüştü. “Zenginleri kabul etmiyor.” yorumunu yapan takipçiye Demet Akalın’dan “Oğlum banka param yok diye, özel bankacılıktan attı beni bugün. Ne zengini, eskidendi o.” cevabı gelmişti. Durum öyle bir hal aldı ki Exxen, Demet Akalın’ın kızı Hira için bir yıllık üyelik hediye etti.

Lüks tutkusuyla bilinen Demet Akalın, bu olayların ardından annesine hediye ettiği arabayla gündeme geldi. Herkes, “Madem paran yok, ne hediyesi bu.” yorumlarında bulunmuştu. Demet Akalın da bu yorumlara, “O kadar da cimri değiliz.” cevabını vermişti. Her söylediği bir başka olay!

Şimdi de Uludağ’da

Kayak merkezleri açılır da Demet Akalın durur mu? Elbette durmadı! Eşi Okan Kurt, kızı Hira ve arkadaşlarıyla Uludağ’ın yolunu tuttu. Ünlü şarkıcı, Cuma günü sokağa çıkma yasağı başlamadan Uludağ’daydı.

Demet Akalın, tatilini Instagram hesabından anbean paylaştı. Videolar, fotoğraflar havada uçuştu.

“3 gün önce kayak merkezlerine verilen izinle soluğu özlenen Uludağ’da aldık?? tabi vazgeçilmezim Baharım? @baharser yeni güzel dostlar.” sözlerini yazan Demet Akalın, aylar sonra tatile çıkmanın keyfini çıkardı.

Demet Akalın, Uludağ’dan paylaştığı storyle bir hayli konuşuldu. Üzerindeki ilginç desenli kar montu ve bakışları herkesin yorumlarda bulunmasına sebep oldu.

Kurt ailesinin Uludağ tatili, aile fotoğraflarına bu şekilde yansıdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz